Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adres IP serwera
Czy ktokolwiek z was zna EASY sposób, aby uzyskać inny port serwera i numery IP? Wiesz o rzeczach RenIP, więc mogę łatwo połączyć się z tym serwerem?
Reply
Najłatwiej jest użyć GSA lub oka All-see. Jeśli chodzi o znajdowanie adresów IP serwera WOL, myślę, że możesz na tym skorzystać z pomocy Cyberpunk.
Reply
Użyj przekaźnika, aby znaleźć adres IP, lub użyj łapacza pakietów, takiego jak WPE Pro (zobacz Tutorials on TURCS), a zobaczysz adres i port, z którego pochodzi pakiet.
Reply
Jestem zdumiony. Próbowałem użyć do tego WPE PRO. Poza tym wiem, że nie otrzymuję prawdziwych adresów IP i portów. Wierzę, że adres IP serwera jest ustawiony w następujący sposób: XX.XX.XXX.XXX. Dziesięć cyfr w sumie. Ale dla każdego serwera otrzymuję te same dwa IP 192.168.1.101 i 159.153.208.23 dla KAŻDEGO serwera. w portach jest niewiele, jeśli nie ma różnicy. W tych portach nie ma nawet poprawnej liczby cyfr (11). Co ja robię źle? Czy muszę przeczytać konkretny pakiet? Czy istnieje opcja, która specyficznie informuje cię o pierwotnym IP, PRAWDZIWYM IP.
Reply
O, czekaj, to prawda. Pakiety serwera są zaszyfrowane, więc nie można zobaczyć źródła pochodzenia. Pozostała więc tylko opcja przekaźnika, aby znaleźć adres IP.
Reply
Przepraszam, jeśli wydaje mi się, że nie, ale nigdy nie słyszałem o przekaźniku. Co to jest i gdzie mogę go pobrać?
Reply
Jest na turcs, sprawdź w menu nawigacji, czy widzisz "Przekaźnik WOL". Jest pod "Evil Tools".
Reply
Pamiętam to narzędzie, ale nigdy nie byłem w stanie go uruchomić. Czy ktoś wie, gdzie mogę znaleźć tutorial? (lub powiedz mi od razu.)
Reply
co wydaje się być problemem? .. proszę wyjaśnić więcej, więc mogę ci pomóc: - | edit - offtopic yay im teraz uważany za "wysyłanie dobrze" .... czuję się mądry
Reply
Użyj funkcji WWID Exploit (która zawiera samouczek), aby dowiedzieć się, jak połączyć się z tym przekaźnikiem i użyć go w mIRC.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)