Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Left 4 Dead 2 SaninHook
SaninHook     Obecnie w wersji beta v0.1     ESP   Szkielet ESP   Box ESP   Nametags   Aimbot Rage / Silent   B-hop     Kredyty: Sanin Ibra na youtube - Creator @ contigobro - udostępnianie     Jak aktywować?   Otwórz plik l4d2.exe   Otwórz SaninHook-Injector.exe (z SaninHook.dll wewnątrz folderu)   Podłącz serwer / zacznij grać i wciśnij insert   Aby przewijać opcje GUI, naciśnij klawisze strzałek w górę i w dół   Aby włączyć dowolną funkcję, naciśnij klawisz strzałki w lewo i prawo     Aby skorzystać z przestrzeni przechowywania bunnyhop Możesz ustawić aimkey na Mysz 1, Mysz 2, Mysz 3, Mysz 4 i Mysz 5     Wideo dla v0.1   ~ nope ~   Jeśli będą jakieś aktualizacje, ogłosimy tutaj w wątku. Po prostu zweryfikuj to co tydzień.   Cheat niewykryty przez SMAC i VAC       Aktualny status: niewykryty Ostatni testowany: 26.7.2018   Pobierz tutaj
Reply
Koleś, to L4D2Hook z github. Jaki jest sens tego wątku, ponieważ mamy taki sam i jego źródło. Nie widzę różnicy, ale brakuje uroku. Czy to twoja jedyna zmiana?
Reply
Zacytować: Oryginalnie zawieszone Koleś, to L4D2Hook z github. Jaki jest sens tego wątku, ponieważ mamy taki sam i jego źródło. Nie widzę różnicy, ale brakuje uroku. Czy to twoja jedyna zmiana? Jak już powiedziałem, to nie jest moje oszustwo, to oszust Sanina Ibra. Jeśli masz na co narzekać, możesz iść i powiedzieć mu. Powiem tylko, że powiedział mi, że jest to zakodowane w inny sposób i nie powinno być wykrywane przez długi czas. Jest to również bezpłatna usługa, powinieneś docenić jego pracę zamiast linkowania tutaj innego / przestarzałego źródła. Dzięki.
Reply
Zacytować: Napisał contigobro Jak już powiedziałem, to nie jest moje oszustwo, to oszust Sanina Ibra. Jeśli masz na co narzekać, możesz iść i powiedzieć mu. Powiem tylko, że powiedział mi, że jest to zakodowane w inny sposób i nie powinno być wykrywane przez długi czas. Jest to również bezpłatna usługa, powinieneś docenić jego pracę zamiast linkowania tutaj innego / przestarzałego źródła. Dzięki. Musiałeś napisać to "zakodowane w inny sposób" w swoim pierwszym poście, prawda? Następnie skompilowałem ten hack i nie jest przestarzały i nie został wykryty .. Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 1920 x 1080.
Reply
Kiedy otwieram wątek, mówi: "Ten hack jest wykryty lub przestarzały". Nie przetestowałem go samodzielnie, autor powiedział to w wątku. Ale nadal muszę powiedzieć, że jeśli masz jakieś skargi, idź i powiedz Saninowi Ibra, twórcy tego hacka. Mówię ci po raz drugi, że to nie mój oszust, po prostu dzielę się nim z UC.
Reply
Notatka moderatora Plik odrzucony, za dużo zaciemniony.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)