Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z1 BattleRoyale (H1Z1) Zewnętrzne źródło C ++
Teraz HWID Zablokowany Z1BR (H1Z1), więc pieprzyć was wszystkich (od świtu.) I wziąć moje źródło   Jest to moje własne źródło, ale bardzo, kurwa, trochę zainspirowane zewnętrznym źródłem @ majorupdates69, ALE LITTLE BIT   btw to gówniane źródło, brak utraty klatek na sekundę, ale zły kod itp ...   - NoClip - SpeedHack - MagicBullets (nie działa) - ESP (linie, skrzynia, samochody, przedmioty, gracze,) - Aimbot (z inteligentną prognozą jeszcze nie zakończoną, ale działającą.) - Teleportacja (Tylko dla gracza, nie zrobiła tego dla samochodów, ale dla ez) - Nieskończona amunicja (zapomnij dodać, ale NOP ma dwie rzeczy)   MakeNOP ((BYTE *) 0x14280B359, 0x3); // Blokuj amunicję broni do 30 MakeNOP ((BYTE *) 0x14280E23D, 0x4); // Skip Reloading Animation   Aby nie mieć odrzutu, ustaw czułość na 25 (tylko ADS) i DPI na 400.   Pobierz tutaj   Do moderatora, który zatwierdzi mój plik, możesz usunąć pierwszą, którą dodałem?
Reply
Super, czy nadal wymaga obejścia?
Reply
smutno słyszeć, że masz hwid zakazane, powodzenia na innych ludziach
Reply
Fajne rzeczy, możesz dostać unbanned, kupując nowy dysk twardy, jeśli naprawdę chcesz, miałem zamiar wydać teleport i inne rzeczy wkrótce, ponieważ wszystkie p2c go dostają, ale już masz tak gj Również dla NOP dla ammo am po prostu szukasz amunicji w silniku?
Reply
Chcesz mi powiedzieć, że DayBreak nie chroni ważnych rzeczy, takich jak strona serwera amunicji? Czy naprawdę można mieć nieskończoną amunicję, a nie tylko na ekranie, ale zreplikować ją również wszystkim innym? Wiem, że w niektórych grach można zdobyć nieskończoną amunicję, ale inni ludzie nie zobaczą twoich kul i zobaczą twój pistolet, po prostu odrzucając puste lol. Daj mi znać, proszę, jestem naprawdę zainteresowany.
Reply
Zatwierdzone, tylko źródło. Dziękuję za udostępnienie Zacytować: Napisał Zuqaa Do moderatora, który zatwierdzi mój plik, możesz usunąć pierwszą, którą dodałem? Tak, gotowe.
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez KG7854 Chcesz mi powiedzieć, że DayBreak nie chroni ważnych rzeczy, takich jak strona serwera amunicji? Czy naprawdę można mieć nieskończoną amunicję, a nie tylko na ekranie, ale zreplikować ją również wszystkim innym? Wiem, że w niektórych grach można zdobyć nieskończoną amunicję, ale inni ludzie nie zobaczą twoich kul i zobaczą twój pistolet, po prostu odrzucając puste lol. Daj mi znać, proszę, jestem naprawdę zainteresowany. Nie robią nic serwery.
Reply
Dla mojego zakazu HWID, próbowałem z innym komputerem, i jestem nadal zbanowany, myślę, że im ip banned, ale mam statyczny ip: | to jest takie fajne..
Reply
Zacytować: Napisał Zuqaa Dla mojego zakazu HWID, próbowałem z innym komputerem, i jestem nadal zbanowany, myślę, że im ip banned, ale mam statyczny ip: | to jest takie fajne.. Czy podłączyłeś coś do nowego komputera, który był stary, kiedy zostałeś zbanowany? Spróbuj także VPN
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 Czy podłączyłeś coś do nowego komputera, który był stary, kiedy zostałeś zbanowany? Spróbuj także VPN to był nowy komputer tak przetestowane z nordvpn i tarczą hotspot (vpn) i nadal zbanowane. próbowałem ponownie zainstalować system Windows, fałszywe hwid, numer seryjny, volumeid, adres mac i NIC nie został unbanned me
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)