Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[ZWOLNIENIE] Dziennik PWNTBOT 1.0
Hej, to jest wersja 1.0 {pwNt ^ Bot}. {pwNt ^ ma teraz 2.0, więc postanowiłem wydać naszego starego bota.   Co to ma mieć w funkcjach, które nadrabia szybkością       Kod:   Readme Summon: Przywołaj PwntBota. Ładowarka Włącz / Wyłącz: Klawiatura 0 lub 1 Funkcje: Autoaim autofire wroga ESP WallHack   baw się dobrze (jest cholernie szybko)   Proszę tutaj umieścić wszystkie pytania dotyczące pomocy technicznej - http: // www. [Censored] .com / showthread.php? P = 933921
Reply
niezły człowiek, podoba mi się ten bot. gówno jest najszybsze, ale najszybsze
Reply
Brzmi trochę gołe i bez obrazy, ale jak to nie jest podstawowy bota?
Reply
jest to modowy podstawowy bot lol
Reply
Zacytować: Napisał Ballxxx Brzmi trochę gołe i bez obrazy, ale jak to nie jest podstawowy bota? Spojrzałem na jego scenariusz, jest kilka rzeczy, których nie ma basicbot. To również dobre menu ...
Reply
bardzo poważnie podchodziło do twoich sugestii learnd uscript
Reply
Nienawidzisz pliku nadal w formacie u, którego używasz w usx, a format do konwersji spowodowałby, że plik ostatecznie dotarł do pliku StaticMeshes. Teraz plik, który należy zmodyfikować, musi mimo to podziękować.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -] LOL [- Nienawidzisz pliku nadal w formacie u, którego używasz w usx, a format do konwersji spowodowałby, że plik ostatecznie dotarł do pliku StaticMeshes. Teraz plik, który należy zmodyfikować, musi mimo to podziękować. co mówisz mówiłeś?
Reply
co? Ale dziękuję, jeśli szybko go wykorzystam. To, co masz, jest jak jedyna rzecz, której bym użył.
Reply
Naprawdę proste, ale tak jak starman powiedział, że jest szybka.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)