Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MH dla wersji 2.1?
kiedy nadejdzie wersja 2.1, czy MH nadal będzie działało, czy ktoś stworzy nowy / zmodyfikowany MH?
Reply
Cóż, słyszałem, że MH nie działa i 2.1, i nikt nie ma kodu źródłowego dla niego Dziękuję Bogu, więc powinieneś zrobić kilka 40 kont honorowych, póki możesz.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Tangent01 Cóż, słyszałem, że MH nie działa i 2.1, i nikt nie ma kodu źródłowego dla niego Dziękuję Bogu, więc powinieneś zrobić kilka 40 kont honorowych, póki możesz. thx, ktoś chce 40 konta honorowego?
Reply
Chcę 40 konta honorowego
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie -] SFOD [-GANGSTA Chcę 40 konta honorowego nie traktowałem tego poważnie
Reply
Żaden MH nie będzie działał z wersją 2.1, ale są dwie osoby, o których wiem, że mają źródło. Więc nie spodziewaj się, że tego więcej nie zobaczysz.
Reply
są bardziej prawdopodobne niż osoby ze źródłem, co oznacza wszystkich ludzi z punkbuster. Nie myśl, że punkbuster jest głupi, oni wiedzą, jak inżynieria wsteczna, nie sądzisz, że mają do czynienia z Mh ??? Puhleez, musiałbyś mieszkać w jakiejś fantastycznej krainie, by myśleć, że nie zrobią jej czegoś.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Hackerman są bardziej prawdopodobne niż osoby ze źródłem, co oznacza wszystkich ludzi z punkbuster. Nie myśl, że punkbuster jest głupi, oni wiedzą, jak inżynieria wsteczna, nie sądzisz, że mają do czynienia z Mh ??? Puhleez, musiałbyś mieszkać w jakiejś fantastycznej krainie, by myśleć, że nie zrobią jej czegoś. Zgadzam się z Lmao, założę się, że już wynaleźli własne MH z tego źródła
Reply
Wygląda na to, że trening nadal będzie działał ... może to opóźnia wydanie. AA pracuje nad tym, jak to obejść 2.
Reply
Pytanie: Czy nie byłoby możliwe łatwe tworzenie nowych kont przez utrzymywanie wersji 2.0a w oddzielnym katalogu?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)