Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ktoś używa VS.NET 2003 w języku innym niż angielski?
Cześć, właśnie dostałem VS.NET 2003 i konfiguracja jest w innej laguage. Muszę wiedzieć, czy cały program będzie w obcym języku, czy jest to po prostu konfiguracja. Nie mogę go przeczytać, aby zainstalować go, aby zobaczyć na własne oczy. Czy ktokolwiek używa VS.NET 2003 w języku innym niż angielski? Oto niektóre z mumbo jumbo w pliku readme:          Â                                             MSDN Library Clean ¤½ ¥ ÃÂÂμ {Â|¡¡¡¡ ª` · N Â|¹¤½ ¥ ÃŽÂμ {Â|¡ ¥ UAA Â|b ° ÃμÂ|Ã| Visual Studio .NET  »P MSDN Library ªº¹q¸ £ ¤W¨à ??  ¥ à° C   Â|¹¤½ ¥ ÃŽÂμ {Â|¡ · | ²M °  £ 2002  | ~ 1 ¤à «Â ¥   ¥ ª © » MSDN Library ªºÂ|Ã>  ° ASAA”  ° A £ Â|w¸à <a ¥ \ Aa a ¥ ¼²¾ ° A £ ªº¸ê ° T¡CÂ|¹¤½ ¥ ÃŽÂμ {Â|¡ ¥ u¾A ¥ aza © ó ° ÃμÂ|  | Microsoft® .NET wizualna Studio®  »P MSDN Library ªº¹q¸ £ ¡C ¥ u ° ÃμÂ|Ã| Visual Studio 6.0 ªº¹q¸ £ ¤ £ » à ??  AA ?? ¥ ÃŽÂ|¹¤½ ¥ ÃÂÂμ {Â|¡¡C    ± z¤] ¥ i ¥ H ± ± q MSDN ¤U¸¼¼¼ĽĽĽĽ¤U¼¼  Clean ¤ ½ à Ãμμ {Â|¡¡C   §Ã-³tÃ| Âà  Âtà ¥à        Â|bÂ|wÂàÂÃ| Â Âa Å ·  ° ÅŸĘŸÅ ° Å ± ± ± z * nÃÂÂï¾Ã| [§¹ÂÅà€]   B [³ŒŒ¤ p]  © ÃŽ                                                                                                                                     Â  ± z³ £ AA  °  Â|s¨ú © Ã'Â|³ªº¤à ¥  ¥ ó © M½d¨Ã'¡C³o¨à ‡ ¿ï¶ÂμÂ' £ A'A ± N³¡ ¥   © Τj³¡ ¥  à € Ă ‰ ®Ã-²¾¨ì ¥  »Â¾Ã · ºà ?? ºà ?? ¾à · ¤Wªº ¥ \ ¯à   A                      Â                        Â Â               Â ÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂÂàÂà ©     ŠC   Link do całego pliku readme:     http://members.lycos.co.uk/justbecauseican/readme.htm   Czy ktoś wie, jaki to jest język?   Czy tak będzie w całym programie? ale to jest to, co pojawia się w setupie i w readmes.   Każda pomoc zostanie doceniona.
Reply
Możesz zmienić język, ale zobaczenie, jak nie będziesz w stanie przeczytać, gdzie ta część jest w całym programie, będzie takie Następnym razem kup go we właściwy sposóbSmile Pozdrawiam, Hockeybuster
Reply
Mam naprawę, trochę lol. Sprawdź swoje pm.
Reply
Zacytować: Originally Posted by hockeybuster Możesz zmienić język, ale zobaczenie, jak nie będziesz w stanie przeczytać, gdzie ta część jest w całym programie, będzie takie Następnym razem kup go we właściwy sposóbSmile Pozdrawiam, Hockeybuster Twoje sugerowanie, że mam to źle? bluźnierstwo! źle próbuję znaleźć, gdzie mogę to zmienić. Nawiasem mówiąc, zestaw ma kilka kwadratów, na których znajdują się litery, czy to oznacza, że nie zainstalowano odpowiedniego pakietu językowego? Czy muszę go zainstalować?
Reply
Eteru, czy nie pomaga ktoś, kto ma pirackie oprogramowanie nielegalne na tej stronie? Chodzi mi o to, że facet, który próbuje to zrobić, nie jest właścicielem VS.Net 2003 w sposób zgodny z prawem.
Reply
co tak czy inaczej? Kto powiedział, że to pirackie oprogramowanie? Nie zrobiłem. Kumpel mógłby mi go dać za wszystko, co wiesz. Nie pytam o klucz produktu, tylko niektóre informacje o językach. Możesz założyć, co ci się podoba, nigdy nie powiedziałem, że to pirackie oprogramowanie.
Reply
JBIC, wiem dokładnie, o czym mówisz. nie masz odpowiednich pakietów językowych, nie sądzę, a lepiej byłoby poprosić swojego "znajomego z Azji", by kupił ci angielską wersję.
Reply
nikt nie powiedział, że to piractwo. ale mam ten sam problem. więc jeśli znajdziecie rozwiązanie, też mnie uderzcie
Reply
Jeśli to nie było pirackie, dlaczego jest po japońsku? NIE jest to miejsce do omawiania piractwa. powinniśmy szybko załatwić to gówno. Zacytować: Kumpel mógłby mi go dać za wszystko, co wiesz Nie rozbijasz twoich piłek, ale to nie jest bardziej legalne, niż piractwo to bro ... gówno saaaam.
Reply
Zacytować: Wysłane przez pierwotnie - = Omni = - Jeśli to nie było pirackie, dlaczego jest po japońsku? NIE jest to miejsce do omawiania piractwa. powinniśmy szybko załatwić to gówno. Nie rozbijasz twoich piłek, ale to nie jest bardziej legalne, niż piractwo to bro ... gówno saaaam. Kto do cholery dyskutuje o piractwie ????? Wy dwaj jesteście. Po prostu pytam o język tego programu. Nigdy nie powiedziałem, skąd mam tę rzecz, założyliście jej piractwo.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)