Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co, do diabła, jest nie tak ze społecznością oszukujących?
Wiem, że to nie jest pierwszy wątek w tym temacie, ale dla Boga, ktoś musi powtórzyć lub powiedzieć coś innego. Siedziałem tam, grałem cichy hack na serwerze szpitala dzisiaj z wielką łatwością i sukcesem. Potem pojawia się jakiś facet Nie będę wymieniać jego imienia i zacznie rzucać na mnie oskarżenia .. W końcu siada przede mną i mnie kopie. Wskakuję w dupę TWICE, a on natychmiast wstaje, odwraca się i wbija mnie w głowę. Później przeprosił za sytuację, gdy oczywiście był hakerem i dołączył do mojego zespołu, który był dość klasyczny zważywszy na to, co działo się wcześniej. Ale nie 2 minuty temu byłem na tym samym serwerze szpitala. I nie mniej niż 6 osób włamało się do niego. Wykorzystując wszystko z 1 pocisku headshot na wielu ludziach, aby ekspandować, aby przyspieszyć hack, do boga tylko wie, co kurwa miał zhakować. I kulawe dupki oskarżały się nawzajem o prawo i lewo. Dzieciaki w Dumbassie zwracają większą uwagę na siebie, oskarżając się nawzajem o hakowanie, a potem otrzymaliby je, gdyby się całkowicie włamali. Nic dziwnego, że społeczność oszustów odniosła w przeszłości tak wiele sukcesów, kiedy nie potrafimy się nawzajem szanować ... opublikuję zrzut ekranu tych osób, ale wątpię, by mody to zaaprobowały. Ale cholernie szkoda, że jednym z hackerów powinno być hasło numer 1, jeśli hakujesz, nie oskarżaj innego hakera ... To jest absolutnie żałosne ......   edytuj: pozwól mi powiedzieć facetowi, który wrócił i przeprosił Cię, bardzo szanuję cię za to, że wróciłeś i powiedziałeś, co powiedziałeś ... to inni, którzy konsekwentnie wyciągają te bzdury, których wstydzę się. Wyobraź sobie, jak wyglądamy anty cheats !! Wyobraź sobie, jak bardzo się śmieją, kiedy widzą nas walczących między sobą ...
Reply
to dlatego wiele hacków pozostaje prywatnych; aby przede wszystkim zapobiec dramatowi i gównie. Widzę speedersa _ALL THE TIME_ i oni próbują mnie wykiwać, wytykają mnie, wszystko, co możesz wymyślić, kiedy mój aimbot zabije ich. jest żałosny i głupi. Zamierzam zakończyć to tam, zanim wymknę się z moich myśli.
Reply
Tak, człowieku, rozumiem. Nie przydarzyło mi się to, miałem nawet hakerów, nienawidząc nawet rzucania się na mnie. Wystarczy spojrzeć na nich, jego faceci, którzy wciąż nie są dobrym graczem z hack. Poza tym, kogo to obchodzi, co myślą, po prostu baw się dobrze, graj mocno i zabij, kiedy możesz ..
Reply
Zgadzam się. Mam już dość hakerów, hakerów VKing. Wymyka się spod kontroli. Wszyscy jesteśmy rodziną (jak sądzę) i wszyscy powinniśmy się nawzajem wspierać.
Reply
Zgadzam się, ale to jest Internet. Byłem w IRC z facetami, którzy dołączają do serwera i pojawiają się bez ich wiedzy i zaczynają oskarżać mnie o oszukiwanie, ponieważ nie wiedzieli, kto to był. Gówno dzieje się, internet jest pełen dupków.
Reply
moja kość mająca przyjaciela tutaj nienawidzić vkers (Przepraszam, prawdopodobnie poza tematem lol)
Reply
jaki jest sens obrazu?
Reply
To nie jest społeczność hakerska. To społeczność hakerów AA. Teraz wyjeżdżam, zanim zwariuję ...
Reply
Wielu hakerów troszczy się tylko o samozadowolenie. To jest tendencja.
Reply
ładnie wyglądający hack anzas. Przykro mi słyszeć o twoim złym czasie gry dzisiaj grimlove
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)