Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś może mi pomóc rozpakować SFTH
Chcę debugować tę starą wersję SF Thailand v1348. problem polega na tym, że nie mogę się rozpakować, ponieważ mam dwóch ochraniaczy.   Themida / Winlicense (2.X) [-] Unopix (0,94) [-]   Mam tylko częściowe rozpakowanie, więc nie mogę uruchomić żadnego debuggera, ponieważ jest on wykrywany przez themida.   Czy ktokolwiek może go rozpakować i ominąć Xingcode. Jeśli nie, to czy ktoś może mnie nauczyć, jak go rozpakować?   Chcę rozpakować i debugować tę wersję sf, ponieważ chcę poznać wersję sesji .. z góry dziękuję! Mam nadzieję, że każdy może rozpakować i ominąć kod xingcode lub nauczyć mnie krok po kroku ... dzięki!     SpecialForce_SFTH_v1348
Reply
Zewnętrzne linki do pobierania plików są niedozwolone, z wyjątkiem rzadkich przypadków, gdy zostały wstępnie zatwierdzone przez pracownika. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz zasady sekcji pobierania. Prześlij plik do UCDownloads i dodaj link do swojego posta. Po wykonaniu tej czynności nie musisz podejmować żadnych dalszych działań, po prostu bądź cierpliwy. Nasze analizatory plików dokonają ręcznego przeglądu przesłanego pliku i zatwierdzą go wkrótce po przesłaniu, o ile jest on bezpieczny i nie narusza żadnych zasad. Wszyscy nasi pracownicy są wolontariuszami, a ilość czasu, który to zajmuje, zależy od różnych czynników, w tym aktualnego rozmiaru kolejki, oraz od tego, ilu pracowników jest w stanie obsłużyć kolejkę. Dlatego nie możemy podać żadnych szacunków dotyczących czasu zatwierdzenia. Z góry dziękuję za wkład.
Reply
Zacytować: Napisał T0b1 Zewnętrzne linki do pobierania plików są niedozwolone, z wyjątkiem rzadkich przypadków, gdy zostały wstępnie zatwierdzone przez pracownika. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz zasady sekcji pobierania. Prześlij plik do UCDownloads i dodaj link do swojego posta. Po wykonaniu tej czynności nie musisz podejmować żadnych dalszych działań, po prostu bądź cierpliwy. Nasze analizatory plików dokonają ręcznego przeglądu przesłanego pliku i zatwierdzą go wkrótce po przesłaniu, o ile jest on bezpieczny i nie narusza żadnych zasad. Wszyscy nasi pracownicy są wolontariuszami, a ilość czasu, który to zajmuje, zależy od różnych czynników, w tym aktualnego rozmiaru kolejki, oraz od tego, ilu pracowników jest w stanie obsłużyć kolejkę. Dlatego nie możemy podać żadnych szacunków dotyczących czasu zatwierdzenia. Z góry dziękuję za wkład. Dziękuję Panu! zrobiłem przesyłanie ... czekam na zatwierdzenie! Jeszcze raz dziękuję i życzę miłego dnia!
Reply
Notatka moderatora Odmowa pliku. Proszę zapoznać się z regułą 6 zasad pobierania UC.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)