Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatny serwer A ulega awarii
cześć ludzie,   Hostuję swój prywatny serwer i CZASAMI, kiedy zostawiam go cały czas, po prostu się zawiesza.   To, co robię, to uruchamiam RunServer.bat i ładuje on plik server.exe   następnie zamykam WSZYSTKIE niepotrzebne procesy (w tym explorer.exe)   następnie zamykam komputer, naciskając klawisz Windows + L (XP)   Dlaczego czasami wychodzi z server.exe?   kiedy wracam do domu, po prostu znika.
Reply
Po pierwsze jakie masz specyfikacje komputera, czy masz odpowiednie wymagania do uruchomienia serwera? i powinieneś znaleźć restarcie serwera armii amerykańskiej, więc jeśli się zawiesza, to uruchomi się ponownie na przykład 30 minut później i znowu będzie w porządku ... czy używasz 2.8.4 hack'a honoru ???
Reply
jeśli dobrze pamiętam, mod NETozTEIL często się zawiesza, twoje używanie mod a nie ty?
Reply
kiedy używam modów, nie otrzymuję żadnych awarii, mój serwer działa od chwili, gdy usta nie mają awarii ... z mobem ..... HOOKAH 07
Reply
omg dude plz edit ur pierwszy post znalazłem dokładnie to samo na aaotracker, jeśli ktoś dodaje 1 i 1 razem, theyll ban ur rachunku bieżącego
Reply
mniejszy nah bud, może aao tracker. Ale pisałem na tych forach wiele razy, jak mam około 111 kont dla Aao. Użyłem makra konta do utworzenia ich w wersji 1.6. Wspomniałem nawet, że ich nazwy to Alkatraz1 od Alkatraz111 każdy z różnymi e-mailami. Nigdy nie zakazano mi nikogo z Aao. Pewnie tak, pojawił się pop na forach aasa, nawet w AON. Ale wszystko w 100% działa. Uważam, że jest to stare konto śledzące osoby używające tej samej nazwy dla jednego z kont. To nigdy nie zostało zakazane podczas mojego aao poświęconego czasom hakowania. Zasadniczo to, co próbuję powiedzieć, to kogo to obchodzi. Nadal potrzebują dokładnego dowodu nie tylko pasującego nazwiska. Tak było zawsze przez fora aasa. Wizualny dowód, że ktoś używa oszustwa IE (zrzut ekranu) lub nic w ogóle nie akceptuje.
Reply
k ... ja tylko mówię, że niektórzy administratorzy mogliby, nie mówię, że do diabła dostaje się zakaz pb, czy coś w tym stylu ... chodzi o to, że treść jest literą za literę
Reply
rofl 111 kont? ... ure crash nie może być przyczyną problemów z połączeniem?
Reply
Żaden problem z połączeniem nie spowoduje awarii.
Reply
musisz poprawić niektóre ulepszenia serwera, które pomogą
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)