Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomoc w sztuczce anty-kick
Sztuczka anty-Kick sprawdza się znakomicie, przynajmniej tak długo, aż mnie kopną, a potem   czasami na serwerach źle próbują się przyłączyć i źle rozumieją niezgodność wersji, która ma   nigdy nie zdarzyło mi się to wcześniej, dopóki nie spróbowałem tej sztuczki, czy ktoś mi pomoże, więc ja   może grać na tych serwerach ponownie, bez uzyskiwania niezgodności wersji   dzięki   EDIT-i tiried reinagde reinstalowania i nie mając żadnych oszustów lub sztuczki kick i po prostu spróbuj grać w czyste gry, ale nie mogę przejść do dowolnego serwera, który użyłem tej sztuczki, choć jestem dość mylić żadnych innych pomysłów? a także im tylko zastanawiam się, czy program wpe Pro zmienia którykolwiek z serwerów, jest to możliwe, dlaczego nie mogę wejść?         Kolejna edycja - bardzo dziwna właśnie teraz ponownie włączyłem renegata, a następnie zainstalowałem renguarda, a potem usunięto renguarda i zadziałało !!!! tak, nie mogą mnie teraz powstrzymać, świetna sztuczka anty-kopnięcie po drodze kocham przejmować serwery, jedynym problemem jest to, że na niektórych serwerach próbujesz przejąć jedną z nazw modów i stawia cię ona w grze z dziwną nazwą w żaden sposób działa dobrze dzięki im OUT
Reply
Kiedy masz niezgodność wersji, po prostu wróć do głównego menu C & C Renegade i wróć do listy serwerów. To powinno naprawić twój problem.
Reply
Świetnie się domyśliłem, że teraz, kiedy używam sztuczek anty-kutych, idę na nazwę modów i w 10 minut ludzie na irc lub cokolwiek innego wejdą do gry i powiedzą rzeczy takie jak "wydostańmy się, lub będziemy banować", mimo wszystko, aby zapobiec ircowi znając ur za pomocą exploita ZGADZAM SIĘ!
Reply
to zwykle działa dla mnie! lol
Reply
Zacytować: Originally Posted by bigboom to zwykle działa dla mnie! lol -odpowiedz dla ciebie. Myślisz, że zależy nam, czy to działa dla ciebie? A co jest takiego "lol" o tym, że działa dla ciebie? Pozostań na temat, zamiast robić takie bezużyteczne posty jak ten ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)