Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wygląda jak wykryto 1097v3 (lub coś takiego)
Grałem przez około 2 godziny bez żadnych problemów i pojawiła się ta wiadomość:     PunkBuster Hack: OSTRZEŻENIE: Wykryto niezgodną wersję. Połączenie zablokowane.   działało przez 2 godziny ... i nie ma nowej wersji PB.   (Środa 06.23.2004 [7:00 AM] Wersja 1.096 serwera PB dla AA została wydana) to był nasz oficjalny serwer wojskowy. ostatniej nocy grałem przez ponad 4 godziny. więc wiem, że mam najnowszą wersję PB ... ktoś inny mający ten problem?
Reply
Po prostu czekaj, sprawdzę sumy kontrolne za minutę
Reply
Zacytować: Originally Posted by nyforever Grałem przez około 2 godziny bez żadnych problemów i pojawiła się ta wiadomość: PunkBuster Hack: OSTRZEŻENIE: Wykryto niezgodną wersję. Połączenie zablokowane. działało przez 2 godziny ... i nie ma nowej wersji PB. (Środa 06.23.2004 [7:00 AM] Wersja 1.096 serwera PB dla AA została wydana) to był nasz oficjalny serwer wojskowy. ostatniej nocy grałem przez ponad 4 godziny. więc wiem, że mam najnowszą wersję PB ... ktoś inny mający ten problem? nie ma się czym martwić, ale mam inny problem, że zostanę wyrzucony za lokaja packera po tym, jak gram przez 30-45 min to jednak dzieje się tylko dzisiaj
Reply
Też mam ten problem. Grałem w porze obiadowej, było dobrze ... teraz nie działa; (
Reply
tak, przez cały czas otrzymuję niekompatybilną wersję ... Właśnie zostałem kopnięty za zaginięcie jak pakiet f lub coś, czego nie miałem wystarczająco czasu, aby spojrzeć
Reply
tak myślę, że też ...
Reply
PBHack 1097v3 jest teraz bezużyteczny, PunkBuster zaktualizował swoje szyfrowanie. ZATRZYMAJ SWOJE HAKI. Kod: ALERT MD5 Sumy kontrolne nie pasują! Plik: pbclnew. dll Plik: pbclsnew. dll Plik: pbsec. htm Plik: pbsec. htm Plik: pbsecsv. htm Plik: pbsvnew. dll Plik: pbweb. dat Plik: pbweb. dat Plik: pbweb. log Plik: wa001340. Plik dll: ws001096. dll Plik: la001340. Plik htm: lc001098. htm Plik: ma001340. htm Plik: mc001098. htm Plik: wa001340. Plik htm: wc001098. Plik htm: ws001096. htm
Reply
I co możesz z tym zrobić? To duży problem
Reply
Tak, mam dokładnie ten sam problem, gdy tylko przyłączam się do serwera, pojawia się ta sama wiadomość i kopie mnie za "brak przepływu pakietów".
Reply
Przestań używać PBHack i hacków, dopóki nie pojawi się następny PBHack. Uruchom cleaner.exe, jeśli użyłeś AAOM i nie używaj żadnych hacków NIE UŻYWAĆ JAKICHKOLWIEK HAKÓW NIE UŻYWAĆ JAKICHKOLWIEK HAKÓW NIE UŻYWAĆ JAKICHKOLWIEK HAKÓW Zwykle trwa to 4 lub 5 razy zanim nubs zrozumieją ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)