Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modding Rentools
Cześć, jestem nowy w modyfikacji i chciałbym wiedzieć, jak dodać bronie do postaci.   Podobnie jak w przypadku Stealth Commando, chcę dodać sygnał nawigacyjny, wyrzutnię rakiet itp. W standardzie.   I jak je odrodzić jako standardową piechotę? Zarówno dla GDI, jak i NOD.   BTW, commando_stealth to piechota, która nie jest w grze, ale w programie do ustawiania modów najmowania.
Reply
Wiem, co masz na myśli, chcesz nauczyć się dużo w krótkim czasie ... hmm, ok ... masz narzędzia ren? Biorę to jako "tak", z edycją poziomu komandosów ... czy znasz swoje presety? Zacznę teraz od tutoriala i źle opublikuję go za godzinę, jeśli zrobię to ...
Reply
Tak, mogę przeglądać ustawienia wstępne i wiem, jak je zapisać i używać w grze. Jedyne, czego nie mogę znaleźć po przejrzeniu dwóch dni, to jak dodać broń do postaci. Przy okazji, po tym poście, mam nowe pytanie. Dodałem broń obelisku do pistoletu naprawczego, lewe kliknięcie jest bronią ob, kliknięcie prawym przyciskiem jest natychmiastowe. Prowadzę grę z przedmiotami, ludzie przychodzą i bawią się. Zapytałem ich, czy widzieli broń obelisku z pistoletem do naprawy. Powiedzieli, że nie, widzimy belkę naprawczą. Hmm, czy jest na to poprawka? SOme rzeczy są tylko dla hosta, mam nadzieję, że nie jest. Zrobili to również na serwerach Crazy CTF. BTW, dziękuję za poświęcenie czasu na pomoc
Reply
Wow, jesteś dobry, dzięki za tutorial. BTW, to M00_GrantPowerup_Create d I: Nie mogę wpisać nazwy POW, wartość jest pusta, ale nazwa to rozwijana lista, nic nie można tam napisać, to po prostu mówi WeaponDef Może POW powinien mieć wartość? Dam temu szansę.
Reply
Ahh tak, powinno być w polu wartości, po prostu to sprawdziłem. Ale, na przykład, rakieta, to latarnia o długości 10 sekund, aby edytować te ustawienia, czy muszę edytować ten wpis w POW w obiektach-> powerpups żołnierzy-> bonusy do broni? Nie mogę znaleźć czasu, żeby się zdetonował. Przesyłam mój bieżący plik obiektów. Wybierz engy (zarówno na skinienie, jak i na gdi), aby uzyskać charakter. Z przesunięciem możesz chodzić szybciej btw. EDIT: To spawn soldier thing, próbowałem go, zanim to opublikował też, to nie chce pracować. Albo zaczyna się od normalnego żołnierza, albo umierasz, albo spadasz z mapy przez cały czas. Myślę, że to coś, co redaguję źle. Przy obecnych modyfikacjach wciąż dostaję żołnierza na spawn i muszę wykupić engy, aby uzyskać specjalny charakter.
Reply
Zacytować: Originally Posted by hillbill Ahh tak, powinno być w polu wartości, po prostu to sprawdziłem. Ale, na przykład, rakieta, to latarnia o długości 10 sekund, aby edytować te ustawienia, czy muszę edytować ten wpis w POW w obiektach-> powerpups żołnierzy-> bonusy do broni? Nie mogę znaleźć czasu, żeby się zdetonował. Przesyłam mój bieżący plik obiektów. Wybierz engy (zarówno na skinienie, jak i na gdi), aby uzyskać charakter. Z przesunięciem możesz chodzić szybciej btw. Przepraszam za błąd, obarczam winą moją klawiaturę ... Nie, nie edytuj powerup ... przejdź do tutaj ... Obiekt Latarnia morska Nuclear Strike CnC_Beacon_NukeStrike Kliknij Mod ... przejdź do ustawień, zejdź o połowę, a tutaj są wszystkie ustawienia ... Przykro mi, ale mogłem znaleźć problem z tym, co zrobiłeś, dla rzeczy Obb ... Jeszcze jedno, nie chcę być nieprzyjemny, ale mamy regułę dotyczącą UC, to znaczy, że nie robimy podwójnych postów. Jest mały przycisk na dole po prawej stronie twojego posta, który mówi, edytuj, możesz to zrobić, aby edytować ten wpis ... thnx
Reply
Przepraszam za podwójny post, to ob thingy, może lepiej zrozumiecie problem, jeśli sprawdzicie obiekty, które przesłałem powyżej. W przypadku latarni nawigacyjnych sygnał ostrzegawczy POW jest inny od tego, który kupujesz. W scenariuszu umieściłem Nuklearną POW. Wchodzę do gry, kupuję karę z POW, potem kupuję latarnię i voila, dwa sygnały nawigacyjne na liście broni. Jeden to latarnia o długości 10 sekund, jedna 30 sekund. Tak więc MUSI być określony wpis dla obu beaconów. Jak sądzę, wpis "ai" dla beacona? Sprawdzę to, jeśli tylko znajdę opcję zmiany czasu detonacji. Może możesz pomóc? EDYCJA: Beacon jest naprawiony, po raz pierwszy wziął ten wpis: POW_Nuclear_Missle_Beacon To jest 10-sekundowy sygnał ostrzegawczy, po rozwinięciu tego wpisu zobaczysz CnC_POW_Nuclear_Missle_Beacon. To jest normalny sygnał nawigacyjny i nie można kupić dodatkowego SAME beacon. Więc to jest naprawione. Jedynym problemem, który pozostało, jest pojawienie się Żołnierza i pojawienia się obelisku dla klientów. Ci dwaj nie chcą pracować.
Reply
przepraszam za takie brzmienie, ale uważam, że się mylisz ... nie mogę otworzyć pliku obiektów, dopóki nie zostanie zatwierdzony przez moderatora., synowie, przyjrzę się, gdy zostanie zatwierdzony ...
Reply
Ahh tak, zatwierdzenie, dobrze, więc .. Spróbuj tego linku: (Proszę usunąć z serwerów yousendit po pobraniu.) http://s17.yousendit.com/d.aspx?id=0...62UA6CTK4INUS4
Reply
zrobione ... Spojrzę na to, kiedy wrócę z ATC ... bbs
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)