Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co jeśli ktoś mnie zgłasza?
Co jeśli ktoś mnie zgłasza i korzystam w tym momencie z ESP? Czy zostanę zbanowany za def?
Reply
Nie, jestem pewien, że zostałem zgłoszony jak 40 razy na całe życie. Po prostu deweloperzy szukają tych, którzy mają dużo raportów i monitorują je na krótko, aby ustalić, czy oszukują, o ile badania opublikowane w tej społeczności pokazują
Reply
Zacytować: Originally Posted by DatHacks Nie, jestem pewien, że zostałem zgłoszony jak 40 razy na całe życie. Po prostu deweloperzy szukają tych, którzy mają dużo raportów i monitorują je na krótko, aby ustalić, czy oszukują, o ile badania opublikowane w tej społeczności pokazują Ale odkąd używałem ESP, widziałem ludzi i mówiłem, że zachowuję się inaczej niż bez ESP.
Reply
Zacytować: Napisał HeyDer Ale odkąd używałem ESP, widziałem ludzi i mówiłem, że zachowuję się inaczej niż bez ESP. To na ciebie, tak jak mówią wątki ... Hacking ostatecznie cię zbanował. Są sposoby na uniknięcie tego, by nie było super oczywiste, lub pozwolić temu facetowi skoczyć na ciebie i umrzeć od czasu do czasu. Nie spiesz się do najlepszego łupu, zawsze rozglądaj się, aż "znajdziesz" to itp. TLDR: graj mądrze, a nie super oczywiste.
Reply
Klasa ostrzeżenia o zwarciu - OH FUCKK
Reply
Jeśli użyjesz cheatów w sposób umiarkowany i inteligentny (nie będąc rażącym), nie zostaniesz zbanowany, jeśli spojrzysz na ludzi przez ściany / drzewa / tereny / bazy bez dźwięku słyszalnego lub trzymasz cel na długi czas, to oczywiste. działaj tak, jakbyś nie miał hackowania, tak prostego jak to
Reply
Sztuczka wygląda tak, jakbyś nie oszukiwała. Obv. Zauważyłem też coś dziwnego, które wydaje się być konfiguracją od deweloperów. Tam były szpule sznurka i biopaliwa, które siedziały w przypadkowych krzakach jeżyn na całym świecie. Widział to jak 5-6 razy. Domyślam się, że to te czerwone flagi, ponieważ przeciętny gracz nie widział tam tych przedmiotów. Może tak jest, może nie jest. Po prostu bądź ostrożny. : P
Reply
używałem celbota na BR non stop 2 dni i zabijałem wszystkich, a bycie oczywistym wciąż nie zbanowanym)
Reply
Zacytować: Originally Posted by H8ter Sztuczka wygląda tak, jakbyś nie oszukiwała. Obv. Zauważyłem też coś dziwnego, które wydaje się być konfiguracją od deweloperów. Tam były szpule sznurka i biopaliwa, które siedziały w przypadkowych krzakach jeżyn na całym świecie. Widział to jak 5-6 razy. Domyślam się, że to te czerwone flagi, ponieważ przeciętny gracz nie widział tam tych przedmiotów. Może tak jest, może nie jest. Po prostu bądź ostrożny. : P nigdy ich nie wybieram, myślałam tak samo, jakbyś wydawał ci się dziwnymi, dobrymi przedmiotami rozsianymi po całym świecie w dziwnych miejscach
Reply
Z tego, co możemy powiedzieć do tej pory, jest: Otrzymujesz zgłoszenie, ktoś obserwuje Cię przez jakiś czas. (Nie widzą twojego ESP) Zasadniczo przypomina Overwatch w CS: GO, jeśli wiesz, co to jest. Jeśli celujesz wyraźnie, zostaniesz zbanowany. Jeśli jesteś oczywisty ze swoim ESP, np. Biegając od osoby do osoby, wiedząc dokładnie, gdzie są, zostaniesz zbanowany. Zasadniczo wyobraź sobie, że zawsze jesteś obserwowany. Jeśli WYGLĄDA, że hakujesz, będą cię banować. Brak pytań.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)