Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualna funkcja cpp w2s
Aktualna funkcja cpp w2s
Reply
Fajnie, jest bardzo podobny do mojego W2S. btw, nie polecam używać Kod: int displayWidth = GetSystemMetrics (SM_CXSCREEN); int displayHeight = GetSystemMetrics (SM_CYSCREEN); bc jeśli grasz w trybie okna (AKA Windowed) oś Y nie będzie dokładna Inny sposób: Możesz uzyskać szerokość i wysokość gry lub Po prostu pieprzyć zabawę w trybie pełnoekranowym
Reply
Zacytować: Originally Posted by Ph4nton Fajnie, jest bardzo podobny do mojego W2S. btw, nie polecam używać Kod: int displayWidth = GetSystemMetrics (SM_CXSCREEN); int displayHeight = GetSystemMetrics (SM_CYSCREEN); bc jeśli grasz w trybie okna (AKA Windowed) oś Y nie będzie dokładna Inny sposób: Możesz uzyskać szerokość i wysokość gry lub Po prostu pieprzyć zabawę w trybie pełnoekranowym Tak, po prostu mocno zakodowałem res gry, ponieważ nie znam adresu, który przechowuje res gry. Mam na myśli, że mogłem po prostu uzyskać pozycję okna gry, ale nie wiem, czy wpłynie to na inny tryb okna.
Reply
Miły.
Reply
soooo, do czego są one używane
Reply
Zacytować: Originally Posted by frostyLobbys soooo, do czego są one używane Dla WorldToScreen'ing
Reply
co to jest w2s?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Houlahe4 co to jest w2s? możesz zrobić coś szalonego, np. przeczytać post bezpośrednio nad twoim całkowicie niepotrzebnym pytaniem.
Reply
i do odczytu Vector3? Kod: void Main :: ReadVectorTest (DWORD_PTR _lpBaseAddress) {float lpBuffer [8]; sj. qRVM (_lpBaseAddress, lpBuffer, 8L); }
Reply
Zacytować: Originally Posted by learn_more możesz zrobić coś szalonego, np. przeczytać post bezpośrednio nad twoim całkowicie niepotrzebnym pytaniem. Tak zrobiłem i to tylko kod źródłowy, nie wyjaśnia, czym jest w2s, na przykład, czy jest to oszust na wallhacka, czy aimbota, czy teleport itd., Nie mówi. Więc możesz zrobić coś szalonego i wytłumaczyć mi, że ta sekretna rzecz jest taka, że nie możesz znaleźć odpowiedzi w Google
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)