Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
strzelać przez ściany hack
Witam wszystkich, zastanawiałem się, czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie mogę znaleźć hack, który strzela ludzi przez ściany Widziałem to w grze znalazłem włamanie o nazwie vengence w sekcji pobierania, które mówi, że strzela przez ściany, ale nie zgadza się, jeśli ktoś może opublikować link dla hack, który może strzelać przez ściany byłoby bardzo docenione Dziękuję Ci
Reply
Chodź, skorzystaj z programu i dowiedz się, jak zrobić hack, który robi więcej niż strzelanie przez ściany.
Reply
gdzie mogę znaleźć taki, który strzela przez ściany
Reply
istnieje wiele wątków na ten temat, takich jak http://www.unknowncheats.me/forum/sh...ad.php?t=34527 Również didnt xnull już to zrobił, więc po prostu kliknąłeś pole i to zadziała
Reply
tak, niestety wyciek pamięci został przeciekany. Oryginalna została wykonana przez znajomego o nazwie vuurvlieg, a następnie była wersja wykonana przez klownterfit i mnie. Których ten, który został wydany w dziale pobrań, znany jako "zemsta", wyciekł. To jest hack klownterfit, a on publicznie wydał go publicznie z powrotem na MPC z powodu niedojrzałych użytkowników, którzy ujawnili naszą ciężką pracę. Anywho, hack działa. musicie oprzeć się o ściany, aby przez nie strzelić. Istnieje wiele wątków na ten temat. Oryginalna została rozpoczęta przeze mnie nadaną przez Jimbo powyżej. Proszę nie uruchamiać nowych, jeśli nie musisz. ReconProHacker, Zacytować: Chodź, skorzystaj z programu i dowiedz się, jak zrobić hack, który robi więcej niż strzelanie przez ściany. Jestem po prostu ciekawy, jestem w tej scenie od tak dawna, jak pamiętam, i nie widziałem ani nie słyszałem o żadnych wydaniach, które napisałeś. Zastanów się, co myślisz o hackach, które robią więcej? Zawsze myślałem, że STWH był praktycznie łamaczem kul. Chodzi mi o to, o jaką inną grę możesz sobie wyobrazić dzięki takiemu exploitowi (który obsługuje całą klientę, a nie serwery jak w grach takich jak FEAR czy STALKER, gdzie możesz łatwo modyfikować pakiety)?
Reply
Przyszedłem usłyszeć, że mam mnóstwo niezliczonych wykrytych hacków dla bf2, hacki pamięci, zatrzymałem to i przeniosłem się do AA, obecnie ucząc się ASM, więc mogę lepiej interpretować Dekompilatory. Jestem także studentem programowania gier. Nie martw się, usłyszysz wiele znaczeń do końca tego roku, od początku bez wątpienia.
Reply
Brzmi bardzo obiecująco. Dobrze jest usłyszeć, że ktoś poświęca się nauce nowych rzeczy i podważaniu ich umiejętności. Osobiście kończę całą scenę hakerską. Teraz jestem tuż obok, aby pomóc ludziom i takim. Byłem na scenie, odkąd zaczęto robić sporo wydań i dowiedziałem się dużo o grze. Teraz staram się umieścić swoje umiejętności i wiedzę w pewnych pozytywnych obszarach, takich jak informowanie opinii publicznej o pewnych lukach i tym podobnych. Jestem otwarty, aby zobaczyć, co wymyślisz w ciągu roku. Czekać. Cieszę się, że widzę tu twoje zainteresowanie i umiejętności!
Reply
dzięki mod hippy pójdę i spróbuję vengence hack znowu nie wiem o chudej do części ściany i dziękuję jimbo dla wątku postu nie wiem, że były wątki o tym wyglądałem alittle ale nie sądzę, że trudno enuff dzięki za przydatne posty Wow, które strzelają przez ścianę, włamują się do życia, ssie czas, ledwo działa, nie możesz po prostu pochylić się do niczego, a to działa, bo wydaje mi się, że pracuję tylko wtedy, gdy rzucam się w kąt ściany, a szczupła ściana ciasna to praca i praca. to naprawdę nieuczciwe, pomogę mi zabić mniej zabójstw spędzając czas próbować strzelać przez ściany źle zrobione, czy jest lepszy jeden, czy po prostu strzela przez ściany na dowolnej ścianie i nie musi się wychylać lub chodzić w ścianę do pracy, a jeśli nie jest jeden z ciebie koder może zrobić strzelać przez ściany hack i uczynić go dobrym i bezbłędnym pozwala zobaczyć pewne doświadczenie kodowania i umiejętności Nie polecam, że hng przemocy lub .mapa stwh jego nie jest bardzo dobre lub możesz spróbować zrobić to lepiej
Reply
Zacytować: Originally Posted by m0d hipp ¥ Brzmi bardzo obiecująco. Dobrze jest usłyszeć, że ktoś poświęca się nauce nowych rzeczy i podważaniu ich umiejętności. Osobiście kończę całą scenę hakerską. Teraz jestem tuż obok, aby pomóc ludziom i takim. Byłem na scenie, odkąd zaczęto robić sporo wydań i dowiedziałem się dużo o grze. Teraz staram się umieścić swoje umiejętności i wiedzę w pewnych pozytywnych obszarach, takich jak informowanie opinii publicznej o pewnych lukach i tym podobnych. Jestem otwarty, aby zobaczyć, co wymyślisz w ciągu roku. Czekać. Cieszę się, że widzę tu twoje zainteresowanie i umiejętności! Powodem, dla którego wybrałem programowanie gry było ze względu na hakowanie. Z niecierpliwością czekam na pomoc każdemu, gdy wezmę moją klasę silnika gier. O, jak wiele radości będziemy mieć.
Reply
Próbowałem tej pracy od Mod i Klown, podziwiam emo do pracy, którą obaj włożyli w to. Działa dobrze, jeśli wiesz, co robisz. Grałem w Mohaa, najpierw uderzyłem w trybuny, widziałem świat oszustów od początku do chwili obecnej, a to jest oszustwo, któremu poświęcono dużo czasu, zarówno na śledzenie, jak i kodowanie. DOBRA PRACA Mod i Klown. Postaraj się go użyć według własnego uznania, a Twój wynik będzie się różnił, w zależności od poziomu umiejętności i czasu, który wykorzystasz. Więc mówiąc, że jest do bani ,,,,,,,,,,,,,,, Jest ignorancją w mojej książce.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)