Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warp hack dla MOHAA
Mój przyjaciel miał hack warp dla MOH Ale on go zgubił, czy wiesz, czy mogę go znaleźć?
Reply
nie jest prywatne
Reply
????????????? Miałem wcześniej hack, ale zgubiłem i zapomniałem nazwy.
Reply
Zacytować: Originally Posted by slayer123 ????????????? Miałem wcześniej hack, ale zgubiłem i zapomniałem nazwy. Co masz na myśli, że go zgubiłeś? Jeśli go usunąłeś, przywróć system do punktu, w którym go nie zgubiłeś.
Reply
Powiedziałem ci, że to jest prywatne, albo znajdziesz to, albo żyjesz bez niego przepraszam, nie możemy tu pomóc Hokej na lodzie Jaka jest następna litera w serii: O T T F F S S E _ Litera N 1,2,3,4,5,6,7,8, N = 9
Reply
nie jest prywatny, jest to sztuczka dowodzenia w konsoli Kod: alias tog1 "com_maxfps 1; bind x tog2" alias tog2 "com_maxfps 0; bind x tog1" bind x tog1 naciśnij x (zastąp dowolny klawisz), a następnie naciśnij go ponownie .3 sekundy później, aby powtórzyć jak opóźnienie
Reply
W rzeczywistości był skrypt "warp", zanim łatka pojawiła się dla mohaa, używając polecenia tele x, y, z. Ale to już nie działa, nawet jeśli odszyfrujesz i zaksięgujesz wszystko. Jedynym sposobem na "wypaczenie" jest teraz, jeśli na mapie znajduje się lokalizacja osnowy, lub używasz "skryptów opóźniających", takich jak opisany właśnie PAS.
Reply
Czy ktoś może powiedzieć, jaki jest sens tego skryptu lag? Próbowałem to zrobić w grze i zadziałało. Ale jak widzą mnie inni ludzie? Czy widzą, że tak jakoś mnie leci?
Reply
Wygląda na to, że masz opóźnienie, więc możesz robić to w zakrętach i zaskakiwać ludzi. to także najlepszy sposób na walkę z innymi wallhackami
Reply
Działa również przeciwko celom. Zwłaszcza jeśli nie używają funkcji automatycznego celowania lub używają czegoś w rodzaju karabinu snajperskiego, który ma małą szybkość strzelania.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)