Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
** wydanie ** xNULL Ochrona administratora
** wydanie ** xNULL Ochrona administratora
Reply
Fajne wydawnictwo Hippy dla ciebie
Reply
thx, chociaż już znalazłem usterki. Odkąd edytowałem setu i seta w pamięci, gra resetuje twoje nienazwane nagrania za każdym razem, gdy uruchomisz grę. Próbowałem sprawdzić, czy uda mi się rozwiązać prostą poprawkę, wykonując plik mycvars.cfg, ale nie działa. Wydaje się, że ta rzecz blokuje więcej, niż się spodziewałam: he Próbuję teraz pracować z moim trenerem, zamieściłem kod src w obszarze pomocy c, więc mogę uzyskać pomoc, gdy tylko uzyskaję, że działając bezbłędnie, dodam więcej rzeczy do trenera, wiążę je z kluczami, aby można było je włączyć. \ off łatwo, a następnie źle udostępnić publicznie. Im SOOOO jeszcze blisko, heh.
Reply
Zacytować: Originally Posted by m0d hipp ¥ thx, chociaż już znalazłem usterki. Odkąd edytowałem setu i seta w pamięci, gra resetuje twoje nienazwane nagrania za każdym razem, gdy uruchomisz grę. Próbowałem sprawdzić, czy uda mi się rozwiązać prostą poprawkę, wykonując plik mycvars.cfg, ale nie działa. Wydaje się, że ta rzecz blokuje więcej, niż się spodziewałam: he Próbuję teraz pracować z moim trenerem, zamieściłem kod src w obszarze pomocy c, więc mogę uzyskać pomoc, gdy tylko uzyskaję, że działając bezbłędnie, dodam więcej rzeczy do trenera, wiążę je z kluczami, aby można było je włączyć. \ off łatwo, a następnie źle udostępnić publicznie. Im SOOOO jeszcze blisko, heh. Czy nie możesz mieć hack'a mieć kopii gdzieś unnamedsoldier.cfg i kiedy uruchomisz mohaa, możesz znaleźć, kiedy resetuje wszystko i w tym wystąpieniu skopiuj kopię do twojego folderu config i uruchom go ... bit farfetched, ale czy nie działa? Oczywiście prawdopodobnie trzeba byłoby to zrobić c, choć jest to bardzo możliwe w VB, ale ... Zakładam, że jest łatwiej w c.
Reply
Szczerze mówiąc, nie wiedziałbym jak to zrobić. cóż, może mam pomysł, ale nie wiem, czy to zadziała, czy nie, heh. źle widzę dobrą myśl.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)