Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Źródło] Utwórz reguły zapory sieciowej, aby zablokować narzędzie do przesyłania błęd
[Źródło] Utwórz reguły zapory sieciowej, aby zablokować narzędzie do przesyłania błędów
Reply
przepraszam, jak uruchomić skrypt jako administrator?
Reply
uruchomić skrypt jako administrator? wtf jednak możesz łatwo zamknąć "wws_crashreport_uploader.exe" w swoim hack lol ... lub po prostu usuń go z folderu h1z1 podczas gry w h1z1.
Reply
Wytworzono regułę zapory firewall kończącą proces oszukiwania. Nie trzeba tego skryptu lol.
Reply
Ja też bym tego nie używał, ale wciąż miło jest mu zapewnić taki scenariusz 21
Reply
Zacytować: Napisał King-OrgY uruchomić skrypt jako administrator? wtf jednak możesz łatwo zamknąć "wws_crashreport_uploader.exe" w swoim hack lol ... lub po prostu usuń go z folderu h1z1 podczas gry w h1z1. nikt nie wie, jak to zrobić xDD
Reply
Zacytować: Originally Posted by tatalux przepraszam, jak uruchomić skrypt jako administrator? otwórz powershell i wklej to
Reply
Zacytować: Originally Posted by tatalux przepraszam, jak uruchomić skrypt jako administrator? Uruchamiasz program powershell jako administrator. Zacytować: Napisał King-OrgY uruchomić skrypt jako administrator? wtf Microsoft blokuje polecenia cmdlet zapory, jeśli nie znajdujesz się w powodzonej powłoce. Zacytować: Napisał pierwotnie elixre Wytworzono regułę zapory firewall kończącą proces oszukiwania. Nie trzeba tego skryptu lol. Zrobiłem scenariusz, ponieważ musiałem to zrobić na wielu maszynach. Automatyzuje jeden lub dwa tuziny kliknięć, aby wykonać to, co powiedziałeś. Chyba lubisz klikać.
Reply
Zacytować: Napisał Moloch Uruchamiasz program powershell jako administrator. Microsoft blokuje polecenia cmdlet zapory, jeśli nie znajdujesz się w powodzonej powłoce. Zrobiłem scenariusz, ponieważ musiałem to zrobić na wielu maszynach. Automatyzuje jeden lub dwa tuziny kliknięć, aby wykonać to, co powiedziałeś. Chyba lubisz klikać. Cóż, tak, jak mówiłem, to brzmi jak jestem dupkiem. Nadal jesteś w porządku, aby to zrobić
Reply
Kiedy blokujesz różne rzeczy, zablokuj też Steam Error Reporter. Miałem przypadkowo uruchomiony DbgView i zauważyłem to, gdy rozbiłem grę, idk, jeśli para udostępnia te raporty o awariach twórcom gier, ale blokuje to tylko jako środek ostrożności: Kod: [H1Z1] C: \ Program Files (x86) \ Steam \ crashhandler64. dll [H1Z1] [H1Z1] C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamerrorreporter64. exe [H1Z1] [H1Z1] C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamerrorreporter64. exe [H1Z1] [H1Z1] Rozpoczęcie procesu reportera minidump [STEAM] Rozpoczęto proces SteamErrorReporter [STEAM] Przesłany zrzut (poza procesem): C: \ Program Files (x86) \ Steam \ dumps \ assert_h1z1. exe_2015XXXXXXX. dmp [STEAM] Proces zamykania procesu SteamErrorReporter
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)