Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rekin
Tutaj jest tak, że chciałbym, aby był jeszcze mniejszy niż rekin. W scenariuszu rekina napisał tam:   "// Koenig32's Sharkin 'Script //V1.0 alias w5 "poczekaj, czekaj, czekaj, czekaj, czekaj" alias + rekin "+ moveup; + moveup; w5; w5; + use; w5; w5; w5; w5; + powrót; w5; + powrót" alias -shark "-moveup; -moveup; w5; w5; -use; w5; w5; w5; w5; -back; w5; -back"; // Zmień literę "l" na cokolwiek chcesz bind "l" + rekin "       jak zmodyfikować jego, by stał się jeszcze mniejszy.
Reply
przepraszam, ale jestem francuski
Reply
Nigdy nie znalazłem skryptów rekina do działania, łatwo jest po prostu zrobić kosmos-e-przestrzeń tak szybko, jak tylko potrafisz.
Reply
nie ma sensu skracać scenariusza ani dłużej, skrypty rekinów są dobre, jeśli wiesz, gdzie użyć em
Reply
I czy można stać się niewidzialnym
Reply
niewidoczne jest oszustwo po stronie serwera, więc po stronie klienta nie jest to możliwe
Reply
rekin = głupi
Reply
Ale wtedy chciałem cię zapytać, dlaczego przyjmujemy ten kształt w grze, dlaczego ten kształt. Nie możemy zmienić jej tej formy: bigsmile:
Reply
no cóż, ludzie mogą zobaczyć tylko ciebie jako rekina i ciężko jest trafić i na większości poziomów, kiedy ur sharking można ukryć pod pędem okna i automatycznie obniża NAJBARDZIEJ SERWERY MAJĄ TEN POTRZEBNE
Reply
Ale ja chciałbym, żeby zmienił kształt. Jest to możliwe: bigsmile:
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)