Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wciąż żywy ?
To pod-forum wydaje się martwe przez kilka dni. Czy większość ludzi została zbanowana? Znudzony ? Przeniesiony do czegoś innego?   Kto wciąż jest w pobliżu? (oprócz zwykłego "gdzie mogę umieścić te przesunięcia?")   Twoje zdrowie !
Reply
co masz na myśli ? nie tak martwy imo e: ahh miałeś na myśli pod-forum H1z1 gra to gówno może być przyczyną e2: właściwie to nie należy tutaj, bardziej jak offtopic
Reply
Zacytować: Originally Posted by LeGiOn gra to gówno może być przyczyną Tak, rozumiem, że niektórzy się znudzili, ale wygląda na to, że zaczęło się od ostatniej fali bana.
Reply
Ciągle tu jestem...
Reply
Zostałem skierowany tutaj na nowe offsety ???? ....
Reply
Nadal uczę się stąd. To najlepsze forum, jakie kiedykolwiek odwiedziłem.
Reply
Odkąd maddych ludzi zabroniono używania publicznych haseł, założyłbym, że to pod-forum byłoby zupełnie martwe, ponieważ nikt nie chce już tworzyć ani używać publicznych hxx. : -
Reply
Nah prawda jest taka, że większość ludzi nauczyła się kompilować własne hacki. Ludzie przestają płakać i cieszyć się nim. Uczę się dodawać więcej funkcji do mojego prywatnego. Czy będę potrzebował kodu do edycji, gdy więcej treści zostanie dodanych do następnych łatek? Takich jak nowe bronie, przedmioty itp.
Reply
Cholernie trudno to skompilować
Reply
tutaj, ale zbanowany
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)