Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zrzuć ... nie pracuj więcej :(
Drodzy przyjaciele, ma wczoraj aktualizację na "serwerze testowym H1Z1" i stwierdziłem, że nie jest już możliwe wykrywanie przesunięć.   Nawet przy użyciu IDA 6.6 brzmiało to, że plik wykonywalny zmieniał lub ukrywał prawdziwe przesunięcia.     Teraz jest skomplikowane!   Ktoś doświadczył odkrycia w tej sytuacji?   Uwaga: Zrzut, który mam na myśli, to "dump v1.2"   Sanduk     Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 639 x 358.
Reply
powinieneś rzucić ten gówniany gość, już nie warto grać wkrótce lub później stanie się darmowy 2 gry
Reply
to nie znaczy, że DUMP nie działa już lol. Oznacza to, że nie wiesz, jak znaleźć coś na własną rękę ... O ile widzę z wideo, params są popychane w odwrotnej kolejności niż poprzednio.
Reply
Zacytować: Originally Posted by kentpachi powinieneś opuścić ten gówniany gość, nie warto już palying wkrótce lub później stanie się free2play Jesteś pewny ? Myślę, że to nie będzie darmowe. daj mi wyjaśnienia na ten temat
Reply
Oto twoje dowody, prosto ze sklepu parowego
Reply
To jest twoja opinia, że to forum nie jest otwarte na taką odpowiedź, nie wzbogacając niczego. Zacytować: Originally Posted by kentpachi powinieneś opuścić ten gówniany gość, nie warto już palying wkrótce lub później stanie się free2play To, co mówisz, jest bezpodstawne. Zrobiłem testy z offsetami i nie działałem! Zacytować: Wysłany przez pierwotnie Janck7 to nie znaczy, że DUMP nie działa już lol. Oznacza to, że nie wiesz, jak znaleźć coś na własną rękę ... O ile widzę z wideo, params są popychane w odwrotnej kolejności niż poprzednio.
Reply
Po prostu sprawdził jeden z przywoływanych adresów (z losową kolejnością na listach x-ref, IDA pokazuje nawet przesunięcia funkcji dla nich), a on wypowiedział temat o tym, czy zgubiłem się tutaj?
Reply
Spróbujmy wyjaśnić, dlaczego mój angielski jest zły. Przesunięcia, o których mowa, odwrócone, gdy są informowane o projekcie ("CGame i CGraphic") Test H1Z1 nie akceptuje "zewnętrznego" jest wykonywalna ... pojawia się w procesie Windows, ale nie jest otwarta z H1Z1. Uwaga: Jeśli ustawisz poprawne przesunięcie, nie otworzy się. Jeśli umieścisz offset, otworzy się menu i radar, ale nie pojawi się ESP. Stało się jaśniejsze? Postaram się nakręcić film, żeby lepiej wyjaśnić! Zacytować: Originally Posted by d366 Po prostu sprawdził jeden z przywoływanych adresów (z losową kolejnością na listach x-ref, IDA pokazuje nawet przesunięcia funkcji dla nich), a on wypowiedział temat o tym, czy zgubiłem się tutaj?
Reply
Nie dbam o twój angielski, ani o wideo, które napisałeś, chodzi o to, że sprawdziłeś 1 z 4 funkcji, które odwoływały się do tego ciągu i jestem pewien, że to nie była ta rzeczywista funkcja, którą chciałeś znaleźć na początku próbować. Obudź się i rób swoje rzeczy na własnej skórze.
Reply
Skoro jesteś tak pewny, że rozmawiasz, bo nie mówisz mi o poprawnych offsetach ... ponieważ jest to dla ciebie tak jasne! Zacytować: Originally Posted by d366 Nie dbam o twój angielski, ani o wideo, które napisałeś, chodzi o to, że sprawdziłeś 1 z 4 funkcji, które odwoływały się do tego ciągu i jestem pewien, że to nie była ta rzeczywista funkcja, którą chciałeś znaleźć na początku próbować. Obudź się i rób swoje rzeczy na własnej skórze.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)