Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pytanie
Hej, tylko zastanawiałem się, czy ktoś może mi pomóc z czymś ...   Próbuję uzyskać ten plik, który jest snajperem o sile 50 cali dla osi i chcę go przełączyć na sojuszników ... próbowałem, ale nie udało mi się ... Czy ktoś ma jakąkolwiek wskazówkę, jak to zrobić? jeśli tak, prosimy o publikację    Mam również problem z moim włamaniem, SoLuTiOn, wszystko jest w porządku, z wyjątkiem faktu, że nie możesz wybrać bazooki, czy ktoś może spojrzeć na mój hack i pliki tik lub w / e i zobaczyć, co się dzieje z tym ... próbowałem wielu rzeczy, w tym, zastępując plik .tik w moim hack z tym z mohaa i to nie działało   Dzięki za pomoc, Zervic
Reply
Hmmmm .... Ja, próbując to teraz rozgryźć, wrócę do ciebie o tym
Reply
ok koleś ... jeśli nie pomożecie mi nie pisać ... kiedy to rozgryzacie ... lub jeśli nie możecie tego pojąć, to publikujecie ... ale nie publikujcie, mówiąc mi, że próbujesz wymyślić teraz ... nie obchodzi mnie ... chcę tylko wiedzieć, dlaczego tak się dzieje ... i jeśli wszystko, co robisz, to chodzić w martwych wątkach, a potem odejść ... nikt nie chce tego widzieć. ... jasne jest, że wszystkie twoje działania próbują zdobyć więcej postów, aby zwiększyć liczbę postów, a zamieszczanie linków do warez nie jest dobrym pomysłem (płynny ruch xlax) ... po prostu przestań koleś i postępuj zgodnie z ZASADAMI !!!
Reply
Zacytować: Napisał Zervic ok koleś ... jeśli nie pomożecie mi nie pisać ... kiedy to rozgryzacie ... lub jeśli nie możecie tego pojąć, to publikujecie ... ale nie publikujcie, mówiąc mi, że próbujesz wymyślić teraz ... nie obchodzi mnie ... chcę tylko wiedzieć, dlaczego tak się dzieje ... i jeśli wszystko, co robisz, to chodzić w martwych wątkach, a potem odejść ... nikt nie chce tego widzieć. ... jasne jest, że wszystkie twoje działania próbują zdobyć więcej postów, aby zwiększyć liczbę postów, a zamieszczanie linków do warez nie jest dobrym pomysłem (płynny ruch xlax) ... po prostu przestań koleś i postępuj zgodnie z ZASADAMI !!! Ok, dziękuję za wskazanie magazynu, został ostrzeżony ... ... jeśli chodzi o ten wątek ... Nie wierzę, że zrobił coś złego, zamieszczając to, jakbyś go za to wyładował ... tak ... jestem pewien, że to ostatnia rzecz, którą chcesz tutaj, kiedy masz problem, ale przynajmniej nie był niczym ...
Reply
w porządku ... przyznaję, że eksplodowałem na niego, ale powód był taki, że on po prostu opublikował to, mówiąc, że próbował to rozgryźć ... gdyby chciał opublikować ... mógłby opublikować coś w stylu ... Nie mogę tego zrozumieć, ale źle się pytam i inni patrzą na to ... lub ... gdyby to zrozumiał, mógłby to również opublikować ... ale szczerze mówiąc nie chcę słyszeć, że on jest obecnie próbuję to rozgryźć ... to była tylko strata postu ... i tak ... to jest lepsze niż nic ... ale ... było prawie tak blisko, jak jego zamiar, by dojść do niczego więc, przepraszam za xploding na ciebie bioworm lub w
Reply
Obsługa jesteś zbyt spięty, że musisz wziąć quaalude
Reply
lol..dude..To jest pierwszy raz, kiedy wpadłem na nikogo na tym forum lub na jakimkolwiek forum ... ale um ... tak, wiem ... sorta ma zły dzień, um ... i co tam qualude? Zervic i za każdym razem, gdy ktoś chciałby rzucić okiem i spróbować pomóc mi w moim włamaniu i tym, co byłoby wspaniałe
Reply
Zacytować: Napisał Zervic lol..dude..To jest pierwszy raz, kiedy wpadłem na nikogo na tym forum lub na jakimkolwiek forum ... ale um ... tak, wiem ... sorta ma zły dzień, um ... i co tam qualude? Zervic i za każdym razem, gdy ktoś chciałby rzucić okiem i spróbować pomóc mi w moim włamaniu i tym, co byłoby wspaniałe Hrm ... qualude? ... quaalude! http://dictionary.reference.com/search?q=quaalude = P W każdym razie, jest to uregulowane za wszystko, na czym mi zależy ...
Reply
o mówienie o zasadach nie jest tym tematem?
Reply
wow, nie wiedziałem, że faceci też mają pms .....
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)