Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
-BETA- Wydanie xNULL Trainer V2
Kredyty: Znaleziono na stronie o trenerze // ------------------------------------------------ -----   Nowe funkcje: -No Intro -Nowy układ -MOHAA loader -Seta Ochrona -Setu Protection     Uwaga: Również stare funkcje są dostępne z wersji 1, a STAteksty działają. // ------------------------------------------------ -----     Przyszłe dodatki: -tweakuj program ładujący, zapisz ścieżkę mohaa w ini, i będziesz mógł wczytać informacje, jak również ustawienia zapisane przez użytkownika z ini, gdy następnym razem użytkownik będzie odtwarzał mohaa.   Spraw, aby dział ładujący biblioteki DLL działał, a wraz z tym, właściwie, zacznij pracę z klientem i składanie razem chams i innych rzeczy, jeśli chodzi o efekty wizualne.   Uzyskaj więcej przesunięć działających, aby użytkownicy mogli przełączać więcej opcji przez pamięć.   Wszelkie inne pomysły mogą mnie zaprosić lub podzielić się z nami swoimi przemyśleniami. // ------------------------------------------------ -----   Używać:   Jak wspomniano przy v1, możesz go uruchomić z dowolnego miejsca. masz możliwość korzystania z wbudowanego w ładowarkę Mohaa, ale nie musisz jej używać, możesz po prostu uruchomić Mohaa poprzez wambot, lub ase, gayspy, xfire i cokolwiek działa. 2 dodane przesunięcia są powiązane z numeracją 5 i 6, pozostałe są wiązane tak jak wcześniej. // ------------------------------------------------ ----- 1 problem miałem, mam nadzieję, tylko dlatego, że mam system dodatni, więc nie ma z tym problemu, ale kiedy używasz wbudowanego programu ładującego Mohaa, ładowanie mohaa trwa dłużej, mam nadzieję, że to tylko ja, ale proszę daj mi znać, może źle zaktualizuj go, jeśli masz problem, jak również.   Jak zawsze używaj plików CLEAN mohaa.exe i cgamex86.dll, nie ma potrzeby pk3 bez odrzutu lub nie ma sunflare, bez intro, ponieważ trener ma wszystko wbudowane. // ------------------------------------------------ ----- Ten hack jest wydaniem beta-b-day, mimo że faceci powinni dawać mi prelegentów: S. Ktokolwiek spróbuję pomóc jak najlepiej, mam nadzieję, że Ci się spodoba. Mogłoby się wydawać, że nie dodałem zbyt wielu nowych funkcji, ale ponowne wykonanie układu było trudne jak diabli, a następnie uruchomienie tego cholernego programu ładującego Mohaa również nie było tak proste.   Mam nadzieję, że dobrze się bawisz!   ////////////////////////// // // // Załącznik // // // //////////////////////////   http: // www. [censored] .com / attachment.p ... 5 & d = 1156911228
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)