Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prywatne ESP zostaje trafione?
Wow, właśnie otrzymałem zakaz. Przez cały czas zarządzałem własnym prywatnym ESP. Proszę zostawić komentarz poniżej, jeśli skorzystałeś z tutoriala "Skompiluj własny ESP". Ktoś, tak jak ja, otrzymał zakaz? Za dużo raportów o mnie?
Reply
Zacytować: Originally Posted by haojiex Wow, właśnie otrzymałem zakaz. Przez cały czas zarządzałem własnym prywatnym ESP. Proszę zostawić komentarz poniżej, jeśli skorzystałeś z tutoriala "Skompiluj własny ESP". "Prowadzę własny ESP" Dosłownie następne zdanie ... "Kopiuję wklejony fragment, który znalazłem" Jezus Chrystus syn. dosłownie nie masz żadnej pieprzonej wskazówki?
Reply
Zacytować: Originally Posted by Killdashnine "Prowadzę własny ESP" Dosłownie następne zdanie ... "Kopiuję wklejony fragment, który znalazłem" Jezus Chrystus syn. dosłownie nie masz żadnej pieprzonej wskazówki? Cóż, narzekam cokolwiek na temat tego postu. Chcemy przypomnieć tej społeczności DBG może znaleźć nowy sposób wykrywania zaciemnionej zewnętrznej ESP Cóż, jeśli DBG naprawdę w jakiś sposób wymyśli sposób na wykrycie tego. Następnie każda osoba lepiej znajdzie inne lub silniejsze narzędzie ukryte (płatne).
Reply
Zacytować: Originally Posted by haojiex Wow, właśnie otrzymałem zakaz. Przez cały czas zarządzałem własnym prywatnym ESP. Proszę zostawić komentarz poniżej, jeśli skorzystałeś z tutoriala "Skompiluj własny ESP". Ktoś, tak jak ja, otrzymał zakaz? Za dużo raportów o mnie? Czy zmieniłeś nazwę programu? do czego to zmieniłeś? Czy miałeś też aimbota?
Reply
dobrze to sux. Czy kiedykolwiek uruchamiałeś go z visual studio (bez zaciemniania)? Czy dostałeś pocztę w BR?
Reply
Zacytować: Originally Posted by tvssull Czy zmieniłeś nazwę programu? do czego to zmieniłeś? Czy miałeś też aimbota? Tak, aimbot może to spowodować. Oczywiście zmieniam informacje o złożeniu. Zredukuj kod i zawiń esp z powłoką (enigma protector)
Reply
Zostałeś zbanowany za celbota
Reply
Zacytować: Originally Posted by h1z1hax0r dobrze to sux. Czy kiedykolwiek uruchamiałeś go z visual studio (bez zaciemniania)? Czy dostałeś pocztę w BR? Używałem ESP, kiedy w BR czasami. Brak gier BR niedawno kilka dni temu. Mogą dostać jakiś system do wykrywania aimbota. Cóż, wszystko powyżej to tylko zgadywanie. Lepiej znajdźmy mocniejsze / inne zaciemnione narzędzie. Zacytować: Originally Posted by tvssull Zostałeś zbanowany za celbota Tak, sądzę, że aimbot wyzwala zakaz. W przeciwnym razie oznacza to, że DBG w jakiś sposób wykrywa zaciemnioną ESP. Przy okazji, ten zakaz to tylko zakaz kont. Potwierdziłem z nowym utworzonym kontem logując się do PS2.
Reply
Zacytować: Originally Posted by haojiex Używałem ESP, kiedy w BR czasami. Brak gier BR niedawno kilka dni temu. Mogą dostać jakiś system do wykrywania aimbota. Cóż, wszystko powyżej to tylko zgadywanie. Lepiej znajdźmy mocniejsze / inne zaciemnione narzędzie. Tak, sądzę, że aimbot wyzwala zakaz. W przeciwnym razie oznacza to, że DBG w jakiś sposób wykrywa zaciemnioną ESP. Przy okazji, ten zakaz to tylko zakaz kont. Potwierdziłem z nowym utworzonym kontem logując się do PS2. Mają wykrywanie dla szybkiego poruszania się myszy. Zablokowałeś także narzędzie do przesyłania błędów?
Reply
Zacytować: Originally Posted by tvssull Mają wykrywanie dla szybkiego poruszania się myszy. Zablokowałeś także narzędzie do przesyłania błędów? Tak, oczywiście, aplikacja do przesyłania awarii została zablokowana. Cholera, wykrycie szybkiego ruchu myszy. Naprawdę, co jeśli ręcznie poruszę myszą dla zabawy ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)