Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hood Ben.
Hood Ben.
Reply
Tak, to jest zakaz hwid, powinieneś zmienić adresy mac i takie rzeczy.
Reply
Zacytować: Napisał Luciferis12 Tak, to jest zakaz hwid, powinieneś zmienić adresy mac i takie rzeczy. Nie martwię się, to jest na drugim komputerze, ponieważ moje główne AIO wyciekły. Powinno wystarczyć w przyszłym tygodniu. Dzięki za szybką odpowiedź!
Reply
Zacytować: Napisał Luciferis12 Tak, to jest zakaz hwid, powinieneś zmienić adresy mac i takie rzeczy. nie masz pojęcia, co mówisz o Omg haha "zmień adres mac" co to jest? wii?
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie majorupdates69 nie masz pojęcia, co mówisz o Omg haha "zmień adres mac" co to jest? wii? Myślałem o tym samym, wiem, że jestem HWID zbanowany i nie wiem jak to w ogóle mogłoby pomóc. Zwłaszcza z H1. Fortnite nie zakazuje już nawet adresów MAC, więc wiem, że H1 nie jest pewne.
Reply
Zrób nowe konto użytkownika w systemie Windows i znowu będziesz wolny, tworząc konta na nowej maszynie wirtualnej za każdym razem
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie PuffNPass Zrób nowe konto użytkownika w systemie Windows i znowu będziesz wolny, tworząc konta na nowej maszynie wirtualnej za każdym razem Sądząc po tym, mogę powiedzieć, że najprawdopodobniej nigdy nie zostałeś zbanowany przez HWID.
Reply
po tym, jak zostałem hwidowany, kupiłem tylko nowy ssd i wszystko było w porządku
Reply
zmień ustawienia mac, ip i ponownie zainstaluj system Windows i będzie działać. jeśli możesz, zaktualizuj
Reply
Kiedy korzystasz z publicznej obwodnicy i zastanawiasz się, dlaczego dostałeś bana thumpSmart
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)