Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
»
teraz to tylko skórki, ale to miło, że ma skórki cham, broń zdrowia, amunicja, nie ma odrzutu, a biała kropka daje mi znać, co myślisz o syrenie, do tej pory
Reply
Kiedy otworzyłem plik zip, wszystko to zawierało pliki tiki, txt i shader. Chyba, że ktoś wie, jakie foldery umieścić i umieścić, lub wie, jak skompilować pk3s, jest to trochę bezużyteczne. Opublikuj wersję w postaci pk3 lub w folderach takich jak dp3, a Siren będzie szerzej akceptowany.
Reply
kiedy go rozpakujesz, powinien znajdować się pojedynczy folder z otwartą syreną, a tam powinny znajdować się 3 foldery teksturowe modele i skrypty je zabierają i umieszczają je w głównym folderze, a następnie uruchamiają mohaa a także dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą jak uruchamiać hacki poza folderami tutaj pk3
Reply
ma ktoś nawet pobrał to, co chcę odzyskać
Reply
Zacytować: Napisał krispy kreme donut ma ktoś nawet pobrał to, co chcę odzyskać drugi z nich mówi, że załączniki wciąż czekają na zatwierdzenie, a pierwszy nie mam pojęcia jak używać ... czy po prostu umieścisz te foldery w głównym mohaa i to jest ??? jeśli tak ... źle wypróbuj to i poinformuj tak szybko Pokój, Zervic
Reply
tak bro po prostu przyklejaj je do twojego głównego, tak jak jest, i powinno działać tak, jak działam na wszystkich moich pk3 hax
Reply
przypomina mi cyfrową sztuczkę śmierci, którą mi przysłał. Jak demo programu dp4. krispy ur świecąca część poszła w górę iw dół. wygląda fajnie
Reply
yo krispy lub ktokolwiek, kto może pomóc ... zastanawiałem się tylko ... nie znalazłem żadnych chamsów dla mohaa w ten sposób - Kliknij tutaj dla dorsza, ale hmm ... w jaki sposób skrypowałbyś go, aby był jednokolorowy przedmioty, ale inny kolor, kiedy nie są za niczym?
Reply
dobre rzeczy krispy !!! jimbo powodem, dla którego nasze skórki wyglądają podobnie jest to, że ja i krispy pracujemy z tą samą techniką ... teraz wszystko, co musimy zrobić, to dowiedzieć się, jak naprawić błąd broni ...
Reply
dorsz jest głównie hackem opengl32 i byłby trudny do napisania, ale wierzę, że jest źle widziałem, co mogę zrobić
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)