Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wymagany moderator
potrzebujemy aktywnego gracza w tej grze, aby go moderować, prześlij swoje aplikacje lub zerową tolerancję
Reply
mieliśmy 2 perfekcyjnie dobre mody do tej sekcji, a potem się ich pozbyłeś ja i m0d hippy były aktywnymi modami w tym czasie na sekcji moh, nie wiem o hipopotamie m0d, ale to jest rodzaj klapsa w twarz. Pozbywasz się 2 modów dla tej sekcji; 2 osoby, które prowadziły tę sekcję. Teraz chcesz odzyskać moderatora. Czuję, że kiedy ja i m0d hippisie straciliśmy prawa moderatora, to całkowicie zabiłem sekcję moh tutaj ........ W żaden sposób nie próbuję cię urazić, ale po tym, jak zgubiliśmy pozycje moderatorów, nikt nie pisał w sekcji moh. Domyślam się, że próbujesz zrobić odwrotność tego, co się stało, i spróbować ożywić sekcję moh poprzez przywrócenie moderatora. Mogę wysłać moją aplikację, ale najpierw chcę mieć punkt widzenia hipopotama m0d w tej sprawie
Reply
nie jest to wcale uderzenie w twarz, byliśmy bardzo wdzięczni za to, co zrobiliście dla UC i nigdy nie powiedzielibyśmy inaczej, więc nie pisz w naszych ustach mówiąc, że porzuciliśmy was bez powodu., usunięto was z powodu waszej aktywności wokół twoja sekcja i inne obszary UC, otrzymałeś wiele ostrzeżeń jak wszyscy inni. w każdym razie jest to nowy rozdział w UC teraz i witamy nowych i starych ludzi z powrotem, więc jeśli chcesz być na pokładzie, to wyślij wniosek
Reply
Nie powiedziałbym uczciwego ostrzeżenia, przegrywanie mod priveledges było nieoczekiwane Rozmawiałem z innym administratorem o mojej aktywności ponad rok temu Rzecz w tym, że tak naprawdę nie była bezczynnością, nikt tak naprawdę nie pisał w tej sekcji, więc niewiele mogłem zrobić Rzecz w tym, że około 2000 osób gra w cheat Mohaa, a jeśli nie, Ill odsyłają ich do ukc Nie chciałem cię urazić, mówię ci tylko mój punkt widzenia Nadal chcę punktu widzenia m0d hippys pierwszy
Reply
jeśli ja i m0d ponownie zostanę moderatorami, zgadzam się, że powinniśmy edukować ludzi o łatkach blokujących exploit rcon i wiele awarii
Reply
Przynieś Jimbo Back !!!!
Reply
Pozycje Mod są obecnie wypełnione. Zamknięte.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)