Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacja
Ktoś wie o łączu do wszystkich cvars i poleceń konsoli?   Jak z nich korzystać ... itp.
Reply
http://www.alliedassualt.com ma dużo cvars i rzeczy wzdłuż tych linii
Reply
lub możesz wpisać konsolę, cvarlist, która wyświetli listę wszystkich dostępnych funkcji cvar: lista map lista menu (lub menulist nie pamiętam które) cmdlist Zervic prawdopodobnie są inne, ale nie mogą o nich teraz myśleć
Reply
Dziękuję wszystkim za odpowiedź, ale to, czego szukam, to informacja o tym, co działa każda z funkcji cvar lub cmdlist.
Reply
tam jest jeden, zazwyczaj możesz po prostu odczytać nazwę cvar lub polecenie i powiedzieć ... inaczej ... możesz po prostu uruchomić grę dla wielu graczy i spróbuj ustawić każdy z cvarów na 0 lub 1, abyś mógł zobaczyć, co robią, althoug, wiele z nich nic nie robi. wpisz w konsoli: Kod: log 1 lub logfile 1 cvarlist cmdlist log 0 lub logfile 0 powód mówię lub po dzienniki jest, ponieważ nie jestem pewien, co jest poprawne, a będąc w szkole ... nie mogę bardzo dobrze dowiedzieć się
Reply
Ponieważ konsola nie dostarcza informacji dla żadnego z cvarów po ich wybraniu, jedynym sposobem uzyskania "listy głównej" ze wszystkimi obrazami i objaśnieniami byłoby, gdyby ktoś dosłownie usiadł, wpisał każdy z nich, zorientował się, co zrobił (co jest trudne, ponieważ niektóre z nich nie działają w zauważalny sposób lub w trybie wieloosobowym), a następnie zapisano to wszystko. Ten proces może potrwać dosłownie kilka dni i naprawdę nie jest wart wysiłku. Wszystkie "przydatne" cvary są od dawna powszechną wiedzą, najlepiej jest po prostu trzymać się tych i zapomnieć o innych.
Reply
hej, czy jest coś, co możesz użyć w heksie, które pozwoli ci użyć tych, które są normalnie niedostępne w grze wieloosobowej? Powodem, dla którego o to pytam jest to, że zdałem sobie sprawę z kilku konkretnych cvarów, które mają BARDZO ładne zastosowania ... które są naprawdę pomocne w trybie dla wielu graczy .... więc tak dzięki ~ Mleko
Reply
Większość cvarów z blokadą dla wielu graczy, które można odblokować, już istniało, na przykład nofog i 3rd_person. Są też inne przydatne (takie jak tele x, y, z), ale zostały całkowicie wyłączone w poprawionych wersjach gry, jeśli chodzi o grę wieloosobową. Możesz nadal używać ich w trybie dla pojedynczego gracza. Jestem również dość pewny, że nofog i trzecia osoba mogą być użyte w SP bez heksu. Może być źle na tym.
Reply
Trzecia osoba może być na pojedynczym odtwarzaczu, a jest to quesiton wpisywania "przełączania cg_3rd_person 1" na konsolę., Ale musisz również ustawić cameraverticaldisplay thingy, myślę, że najłatwiejszym sposobem dla CVARS jest użycie wambot.
Reply
nie zgadzam się, cvars są wyjątkowo łatwe same w sobie. aby uzyskać listę tego, co robią cvars, przeczytaj dokumentację cvar dla fakk2, q3 i mohsh ... prawie wszystkie z nich są omówione.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)