Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
INFO: Pacific Assault Demo ...... DL's
#1
Na wypadek, gdyby żaden z graczy nie zagrał jeszcze ... Mam listę linków na dole, gdzie możesz je DL. Pamiętaj, że jest to wersja demonstracyjna dla jednego gracza .. nie jest to tryb wieloosobowy.     http:
Reply
#2
Świetna gra Gfx. Jeśli myślisz o tym, to przypomina mi Cod z x-włosami i skłonnościami, a także bash ... to, co demo jest w stanie skrócić wymagania, to jest również wysokie ... także jego dość laggy na początku, a rozgrywka jest szybka, gdy się obudzisz, gdy uda ci się zdobyć więcej ... ale gg tho
Reply
#3
Była niesamowita grafika, trochę rozwścieczała moje gówno.
Reply
#4
kiedy zainstalowałem grę, mój komputer działał znacznie wolniej niż 1 inny?
Reply
#5
fps lag ...... pamiętaj, że grafika na demie jest ustawiona na wysoką. Zawsze robimy dema, żeby pokazać, co jest wniesione na stół. Trzeba też pamiętać, że nie jest jeszcze w pełni zoptymalizowany. Rzeczy trzeba jeszcze poprawić i zrównoważyć. Gra nie jest na końcowym etapie, więc nie martw się. Oczekuje się, że finałowa gra wydana 5 listopada będzie znacznie bardziej zgodna z użytkownikami średniego systemu.
Reply
#6
oic ... rozumiem ... ale jeśli ne 1 zagrało demo, całkowicie zrefrakcjonowało rozgrywkę, którą przeszli do ruchów mohha broni dorsza i x-włoskich komend ET ... Użyłem komend w drużynie, ponieważ wydaje się, że wszystko to jest trudne jedna gra ... multiplayer mam nadzieję, że będzie lepszy niż pojedynczy gracz, bo pojedynczy gracz mohaa nie był zły, ale multiplaywe po prostu kompletnie kopnął w dupę ... jeszcze jedno pytanie, czy będzie demonstracja dla wielu graczy dla PA?
Reply
#7
Najprawdopodobniej .... ale mogą po prostu uratować całą ekscytację mapami dla wielu graczy, dopóki gra nie zostanie w pełni wydana. Używanie tej samej taktyki jak Call of Duty miało miejsce, gdy było kilka tygodni przed wypuszczeniem.
Reply
#8
świetna gra, trochę zmieniona na CoD to powietrze, ziemia i morze [każdy chce oczywiście samolot] ustaw wszystkie ustawienia na nisko, aby nie opóźniały się tak bardzo
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)