Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pandora 2.0 Bypass?
Witam wszystkich     daje Pandora Bypass 2.0 dla Mohaa?         Dzięki
Reply
uhh myślę, że krispy już pokrył ten temat ... Zacytować: Napisał krispy kreme donut było wielu ludzi, którzy ciągle zadają te same pytania, więc tutaj są moimi wytycznymi dla wszystkich, którzy biorą sekundę i czytają zasady, aby lepiej zrozumieć, co możesz i co możesz zrobić o ile obwody anty oszukiwania nie zostały wykonane i na razie nic nie zostanie zrobione, ponieważ istnieje wystarczająco dużo serwerów, które można oszukiwać anty cheats include (reveron missonary i dmw) proszę nie pytać o te przyczyny, ponieważ zaczyna się denerwować jeśli opublikujesz coś, co zostanie poprawnie odebrane, zostaniesz ostrzeżony, a jeśli będziesz to robił ciągle, zostaniesz zbanowany bez żadnych pytań o to wszystko będę aktualizować w miarę upływu czasu
Reply
pandora 2.0 jest stara, http://www.mpcdownloads.com/_mpc_d0wn_h4x_/MOHAA mają obwodnicę 1,44 pandory, więc nie wiem
Reply
myślę, że oni też mają 1 na puremayhem.net na forach
Reply
Nie, nie, nie dadzą tego pussys, którzy użyliby go w meczu. Ośmieszyliby się z nich. Gdyby to zrobili, byłoby to prywatne
Reply
Omówiłem to już w lepkiej nici, zmęczonej, gdy ludzie pytają o to samo, co nie jest publicznym hackerem
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)