Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie wywołuj hakerów na serwerze, gdy hakujesz!
Nie wywołuj hakerów na serwerze, gdy hakujesz!   Zauważyłem, że niektórzy z naszych hakujących braci i sióstr zaczynają się nawzajem nazywać podczas grania na serwerach. Uważam, że jest to bardzo lekceważące, gdy wiesz, że włamujesz się, ale zamiast tego mówisz komuś, kogo hackują, kłócąc się lub nazywając je imionami. Jego bezcelowe i mdłe i zmęczone w MOHAA.   Po co dyskutować i przeklinać kogoś o hackowaniu, gdy wiesz, że się włamujesz. Czy ktoś jeszcze miał ten problem z innym graczem?
Reply
Dostaję to cały czas, ktoś będzie hackował, a ja zabiję ich kilka razy, a potem wiesz, że mnie wzywają, a potem zaprzeczają, że hackują, mimo że widzę je, całkiem głupie, jeśli ty Zapytaj mnie
Reply
Tak, nienawidzę tego też człowieka, tak bardzo mnie wkurza.
Reply
to najgrzeczniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem. musimy trzymać się razem, nie przyłączać się do siły osi!
Reply
HAKERY!
Reply
Robię, żeby się śmiać z N00BS w odmowie
Reply
jest tak głupi, kiedy siedzisz i gapisz się na nich, rzucasz ścianę i zaczynasz "hej fajny człowiek" lub "odwróć się od papierosa", a ty możesz im się przyjrzeć, rzuciłeś ścianę też LOL .... taki n00bs
Reply
Mówią, że fajny człowiek w hackerze mówię ty
Reply
tak, lol.
Reply
Nie mogę ci powiedzieć, jak bardzo to mnie wkurza, a w moh robi się naprawdę źle. Ostatniej nocy byłem na serwerze, ten facet zabił mnie jak 10 razy, strzeliłem do niego raz i zaczął spamować ekran z fu # $ en HACKER w kółko. Od tego czasu grałem z tym facetem i to jest to samo bzdura, i tak go określiłem i wiem, że jest oszustem, jest bardzo oczywisty. To najlepsza gra, jaką kiedykolwiek miałem z oszuści, których nawet nie znam, wiem, że oszukują i wiedzą, że jestem. Tak, były takie chwile, w których ciągle mnie zabijają, i to mnie wkurza, ale nigdy nie narcykuję brata oszukującego. Może dołączyć do tej samej drużyny jak on, aby uniknąć wielkich ego, ale ludzie nie powinni być dzbankiem, który nazywał czajnikiem czarnym, jeśli teraz, co mam na myśli.ok muszę trochę odpowietrzyć, czuję się teraz lepiej, dzięki.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)