Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[_DP3_] Wydano
Sprawdź plik README.txt, aby uzyskać szczegółowe informacje.   * UWAGA * Wszelkie pytania dotyczące DP3 należy zadawać w tym wątku ...     Teraz znajduje się >>> TUTAJ
Reply
ładnie zrobione, lubię kompas
Reply
Dzięki Homer43, zrobiłem to sam.
Reply
Bypass Screenshot nie działa. Przepraszam, nic dobrego dla mnie.
Reply
Zacytować: Pierwotnie opublikowane przez Dale C Bypass Screenshot nie działa. Przepraszam, nic dobrego dla mnie. jakie są twoje specyfikacje systemowe? jeśli twój komputer będzie wolny, zabierze SS po tym, jak skrypt wykona czysty przełącznik ... działa świetnie dla mnie ... i został przetestowany przez innych ...
Reply
1,5 GHz - najnowsza karta graficzna Ge-Force. 512 MB pamięci RAM To nie zadziała, nie wiem dlaczego, wyłącza kody, ale wydaje się, że wracają za szybko. Czy nie mógłbyś opóźnić nieco dłużej?
Reply
mogę dodać kolejne 1/4 do 1/2 sekundy opóźnienia, zobacz, czy to pomoże ... prawdopodobnie zaktualizuje d / l tomarrow ...
Reply
0,5-0,75 będzie brzytwa kolega - podłącz mnie do MSN jutro, jeśli potrzebujesz mnie, aby przetestować go dla ciebie. Dobra robota i dziękuję za wysłuchanie moich prób. Spróbowałem tego na 3 PC przy okazji, wszystkie te same problemy.
Reply
Jak to zrobiłeś, sprawa SS; Czy możesz po prostu ustawić cvar na inną zmienną? A może musiałeś edytować plik mohaa.exe? (Mam nadzieję, że edytowany plik mohaa.exe dotyczy tylko modeli force): P
Reply
Wszelkie wiadomości cyfrowe?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)