Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serwer hakerski
Pomyślałem, że zaprosiłbym tych, którzy chcieliby grać w Mohaa na serwerze hakerskim. Wall Hacks są legalne w użyciu. Wszelkie inne oszustwo spowoduje, że zostaniesz zbanowany lub zbanowany. We Are On Game Spy lub możesz przejść bezpośrednio do 69.56.133.11   We are The {X} mobsters {m0b}. Przyjdź i odwiedź i baw się dobrze   Panie Vitorio
Reply
Wow, miły koleś .... chociaż nie rozumiem tego, tylko coś w stylu wallhack .... thx tho
Reply
Powiedziano mi, że jesteście wielkimi poserami i pijawkami, ale w
Reply
cóż tylko hak ścienny nie pozwala na odrzut?
Reply
Powiedziano mi to samo ... że płaczesz hack, jeśli ktoś inny używa em ... no cóż, sprawdź to pod innym imieniem i zobacz czy dostanę zbanowany lol
Reply
człowiek został zbanowany z tego serwera tyle razy, tak czy inaczej to tylko tanie zdzierstwo z xpresidentów nie warte może czasu, jeśli zamierzasz zrobić zmodyfikowany serwer, być kreatywnym i nie podnosić innych modów zrobić własne i tak i oszukiwać tak używam Celem gry jest zdobycie moich rąk, więc jeśli masz zamiar zrobić serwer oszustów, zrób to nie tylko w połowie
Reply
Zgadzam się z Krispy Kreme. Wallhacks są najbardziej przestarzałym oszustem, obok "neonowych skórek". Równie dobrze możesz po prostu być seta bez ściągania, jeśli jedyną rzeczą, na którą pozwalasz, są archaiczne takie rzeczy. Wątpię, by ktokolwiek używał tych rzeczy, kiedy skórki cham są o wiele lepsze. Miło z twojej strony, że oferujesz swój serwer, ale rozmawiasz z trudem oszukując tu Bogów. Nie używamy tylko "wallhacks". Zhackujemy hacki i używamy ich. Mówienie nam, abyśmy używali tylko wallhacków, jest równoznaczne z powiedzeniem Lance Armstrongowi, że może on rywalizować w Tour de France w przyszłym roku, ale tylko wtedy, gdy użyje trycycle Fisher Price. Prawdopodobnie nadal wygrywamy, ponieważ jesteśmy Lance Armstrongs z oszustów, ale nadal jest to gejowska przesłanka. Wolałbym iść na publiczny serwer z WSZYSTKIMI moimi hackami i ryzykować zbanowanie, gdyby zobaczył mnie administrator, niż dołączyć do "serwera hakerskiego", który TYLKO dopuszcza jeden rodzaj hackowania, którego nigdy nie użyję. Jeśli zostanę zbanowany z WAM, idę do miejsca, w którym znam ludzi, do których wciąż się udają. W ten sposób jest fajniej, a na serwerze będzie więcej osób.
Reply
AAAMMMEEENNN ..... oprócz ..... czy ktoś tak naprawdę używa już wallhax? To znaczy ... oni nie są nawet dobrzy dla własnego celu ....... =
Reply
Widzę twoje punkty i jak wiesz, możesz robić, co chcesz. Tak jak mamy prawo ustawić serwer tak, jak chcemy. Każdy, kto chce go użyć do tego celu, może to zrobić. Jeśli potrzebujesz więcej, użyj oczywiście innego serwera, który chcesz. To była tylko oferta dla tych, którzy chcieliby z niej skorzystać. Nikt nie jest zmuszony do korzystania z tego. Wiem, że niektórzy z was mieli problem z kilkoma naszymi członkami i niech tak będzie. Przygotowuję tę ofertę dla twoich czytelników, którzy szukają miejsca, w którym można użyć tych hacków i nie zostaną kopnięci. To zależy od Ciebie! Jestem jednym z administratorów z XMobsterami i chciałem otworzyć nasze drzwi każdemu, kto chciałby przyjść. Jeśli istnieją silne uczucia lub chcesz użyć większej ilości hacków, niż na to zezwalamy, nie będzie żadnych ciężkich uczuć, jeśli pójdziesz gdzie zagrać. Oferta jest nadal dostępna, jeśli chcesz. 69.56.133.11 Vitorio
Reply
wow, już mnie zakazano. Zrobiłem sobie z nich zabawę, bo ssali, że mieli 4 i 10 lat, a ja miałem 20 i 4 lata
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)