Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Zostało to pierwotnie opublikowane w MPC       Kod:     * Przejdź do systemu AA / System / ArmyOps. ini i edytuj go w razie potrzeby (console = ..). * Teraz przenieś ubot. spisz jeden z tych folderów i zmień rozszerzenie zgodnie z wybranym folderem: o Ścieżki = .. / Maps /*.aao o Ścieżki = .. / Tekstury / *. utx o Ścieżki = .. / Dźwięki / * .uax o Paths = .. / Music / *. umx o Paths = .. / StaticMeshes / *. usx o Paths = .. / Animations / *. ukx * Na przykład: humm3rbot.u przeniesiono do folderu Textures i teraz nazywa się humm3rbot .utx * Rozpocznij grę * Otwórz konsolę * typ: preferencje * Kliknij: Sterowniki * Kliknij: Resetuj do domyślnych * Zamknij okno preferencji * wpisz: togglefullscreen * teraz wszelkie testy CVAR dla Engine.Console zwrócą "Class'Engine" .Console ", a twój bot wciąż jest załadowany.   Nie próbowałem, ale brzmi obiecująco       Zacytować:         Originally Posted by gil     cholera, to wygląda znajomo Jestem j / k.   Jeśli niektórzy z was nie wiedzą już, to nie działa. Zaktualizowałem ten wątek (listę hacków - przyklejony) do obecnej metody.     ** Aby używać botów .u niewykrytych bez dodatkowego programu, przeczytaj ten wątek.   Aby ukryć linię "console =": Uruchom grę   Otwórz konsolę   type: preferences   Kliknij: Sterowniki   Kliknij: Resetuj do domyślnych   Zamknij okno preferencji   type: togglefullscreen   teraz wszystkie kontrole CVAR dla Engine.Console zwrócą "Class'Engine.Console" ", a twój bot jest wciąż załadowany.   Dołącz do serwera. Kiedy PB wyrzuci Cię za Multiply Consoles, ponownie połączysz się z tym samym serwerem i nie będziesz już kopnięty za Multiply Consoles. (Nie używaj w dzierżawionych serwerach, ponieważ będą Cię one kopać za konsole Multiply)     Aby ukryć plik Bot.u, wykonaj następujące czynności: Przejdź do pliku AA / System / ArmyOps.ini i zmodyfikuj go w razie potrzeby (console = ..).   Teraz przenieś plik ubot.u do jednego z tych folderów i zmień rozszerzenie zgodnie z wybranym folderem:   Ścieżki = .. / Maps / *. Aao   Ścieżki = .. / Textures / *. Utx   Ścieżki = .. / Dźwięki / *. Uax   Ścieżki = .. / Muzyka / *. Umx   Ścieżki = .. / StaticMeshes / *. Usx   Ścieżki = .. / Animacje / *. Ukx     Na przykład: humm3rbot.u przeniesiono do folderu Textures i teraz nazywa się humm3rbot.utx
Reply
uber crap man nie ładuje botu humm3r
Reply
Zacytować: Napisał pierwotnie -MC-General_MJ Nie próbowałem, ale brzmi obiecująco :
Reply
przy zmianie nazwy na .utx lub w / e pojawia się błąd krytyczny podczas uruchamiania. Bçt .. działa też normalnie ... Jak: # 0: Uruchom program cleaner.exe znajdujący się w folderze systemowym. # 1: Umieść Humm3rBot.u w folderze systemowym. # 2: Otwórz plik ArmyOps.ini i zmień "Console = Engine.Console" na "Console = Humm3rBot.myConsole" # 3: Teraz uruchom normalnie (nie przez uHide) # 4: Niż hit ESC dwa razy, i otwórz konsolę. # 5: Wpisz "preferencje" w konsoli # 6: Kliknij kartę "+ Sterowniki" # 7: Następnie kliknij pole "Konsola" # 8: Teraz naciśnij "Resetuj do domyślnych" # 9: Zamknij okno "preferencje" i wpisz "togglefullscreen" w konsoli # 10: Phun gra, teraz przechodzi test cVAR, ale PB stil pobiera PBSS ~ [PB] TehSmurf. PS: MultipleConsoles nie ma z tym nic wspólnego! Nawet najgorsze AC-y zostały kopnięte wczoraj, więc nie bój się teraz: P
Reply
Zacytować: Napisał JokeR + przy zmianie nazwy na .utx lub w / e pojawia się błąd krytyczny podczas uruchamiania. Bçt .. działa też normalnie ... Jak: # 1: Umieść Humm3rBot.u w folderze systemowym. # 2: Otwórz plik ArmyOps.ini i zmień "Console = Engine.Console" na "Console = Humm3rBot.myConsole" # 3: Teraz uruchom normalnie (nie przez uHide) # 4: Niż hit ESC dwa razy, i otwórz konsolę. # 5: Wpisz "preferencje" w konsoli # 6: Kliknij kartę "+ Sterowniki" # 7: Następnie kliknij pole "Konsola" # 8: Teraz naciśnij "Resetuj do domyślnych" # 9: Zamknij okno "preferencje" i wpisz "togglefullscreen" w konsoli # 10: Phun gra, teraz przechodzi test cVAR, ale PB stil pobiera PBSS ~ [PB] TehSmurf. PS: MultipleConsoles nie ma z tym nic wspólnego! Nawet najgorsze AC-y zostały kopnięte wczoraj, więc nie bój się teraz: P Próbowałem, żeby to nie działało dla mnie ...
Reply
trochę dziwne, grałem przez 30 minut z nim, po nowej aktualizacji PB Czy przeprowadziłeś czystsze przed wypróbowaniem tej metody? (Zapomniałem o tym napisać jako # 0, jestem sry!)
Reply
Zacytować: Originally Posted by JokeR trochę dziwne, grałem przez 30 minut z nim, po nowej aktualizacji PB Czy przeprowadziłeś czystsze przed wypróbowaniem tej metody? (Zapomniałem o tym napisać jako # 0, jestem sry!) Tak, próbowałem czystsze, a następnie uruchomić z UHIDE 2 na 2.3 i na początku menu AA zrobiłem to ... enterd URBAN ASSAULT oficjalny i został wyrzucony za konsole wielokrotne ...
Reply
Zacytować: Originally Posted by yaronyud Tak, próbowałem czystsze, a następnie uruchomić z UHIDE 2 na 2.3 i na początku menu AA zrobiłem to ... enterd URBAN ASSAULT oficjalny i został wyrzucony za konsole wielokrotne ... Ech ... sry, ale powiedziałem, że powinieneś uruchomić to normalnie, nie używaj uhide Powiedziałeś, że zostałeś wyrzucony za wiele konsol? hmm, dziwne .. nawet na AASA, normalni gracze zostali wyrzuceni z tego powodu, PB oszalał i kopał prawie każdy1. i nie sądzę, że każdy1 używał Humm3rBota, bo ssał jak diabli, r0fL.
Reply
Cóż, powinno działać z UHidev2 także dla 2.3. (Pracuje dla mnie)
Reply
Tak, nie musisz tego robić, wystarczy użyć Uhide v2 i humm3rbot z wybraną klarowną konsolą i zhakować
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)