Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
h0w13rm0d 3.3
Hej, chłopaki, przykro mi z tego powodu, musiałem iść na miniaturowe gry w golfa z moimi dziadkami i moim młodszym bratem ... On mnie bił, cóż, mam nadzieję, że ci się podoba, dodałem kilka skrótów klawiszowych, aby ułatwić ... ponieważ wciąż nie możesz zmienić opcji. Ale wcześniej czy później ja i moi pąki będziemy to rozumieli.   cechy -Bright modele Zrób włamanie -W grze regulowany automatyczny ogień -Nowe skróty klawiszowe   Kredyty * mlitn - Największa pomoc dla mnie * I_Like_Chicken - dostarczył źródło 2.1 bc23 i pomógł mi w szczegółach. * SAMDestroy - Aby opublikować, jak dodać wszystkie te mody * EvilBert - Bez niego ... nic z tego nie byłoby możliwe.   @@@ Jeśli im zapomnę o kimś, po prostu napisz do mnie i źle dodaj to w tym miejscu @@@   *** Nie zapomnij zachować pliku Howler.ini w folderze hacków, zmieniłem opcje w hackcie na to, co zmieniłem w kodowaniu   Prawdopodobnie nie zrobię tylu włamań, podczas gdy ja będę w szkole, bo mam tylko 15 lat, prawdopodobnie będę mógł zrobić tylko 1 lub 2 w każdy weekend dla was. I mam zamiar zrobić nowe wydanie 3.3.1, więc nie mam do czynienia z wersją 20 mojego hacka, albo mogę po prostu zacząć tworzyć h0w13rm0d A1, h0w13rm0d A2, itd. Itd. Albo która droga jest najlepsza   Baw się dobrze, Wyjec
Reply
czekam na zatwierdzenie i nie mogę się doczekać, aby go użyć lub w jakikolwiek sposób mogę porozmawiać z t na
Reply
Świetna robota Wyjec .... Twoje posty są szybsze niż mogą je zatwierdzić .... Kontynuuj ....
Reply
Zatwierdzony. Dobra robota Wyjec
Reply
po prostu wypróbowałem to, boję się, powiedział, że niedopasowanie wersji, evilconfig i evihack z różnych wersji teraz jest nadal w porządku, aby uruchomić
Reply
Ok słuchaj tutaj howler, nie możemy pozwolić, żeby ludzie wypuszczali setki hacków naraz, ale nie są w porządku myśleć o tym, jak się czuje PB. Słaba LOL SOBa Świetna robota Trzymaj to.
Reply
W porządku howler, wiesz, jeśli nadal wypuszczasz, oni nie mogą nadążyć
Reply
sorry dawgster i disagree, pb może nadrobić dużo szybciej, niż myślisz
Reply
już teraz PB ma programy do wyszukiwania odcisków palców i haczyków Istnieje bardzo mało ludzkich związków Chodzi mi o to, że naprawdę się nad tym zastanowić, EH była na Forever, więc muszą mieć coś do sprawdzenia, bo nie byłoby to trudne
Reply
Cóż, nie trzeba wiele, aby skanować pamięć na odcisk palca, sposób na pokonanie tego zawsze zmieniającego się odcisków palców
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)