Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
h0w13rm0d 3.3
#11
Zacytować: zawsze zmieniając druk fingure pamięci szukałem kodu, który mógłby to zrobić, myślę, że znalazłem trochę, ponieważ utrudniłoby to punkbuster
Reply
#12
to dałoby im dobry bieg
Reply
#13
miła robota tylko szybkie pytanie dla wszystkich, jak długo potrwa pb, aby wykryć wszystkie publiczne hacki
Reply
#14
zależy od czynników oszustwa
Reply
#15
cóż, skoro PB nie chodzą za hakiem tak bardzo, to mają tendencję do sięgania po odcisk palca, widząc, jak można to bardzo łatwo zmienić, ale jednak zmiana haczyka wraz z odciskami palców oznacza, że może nie na zawsze, ale dla przez długi czas masz niewykryte włamanie ktokolwiek, jeśli wyjaśnię niepoprawnie, ktoś mnie poprawi, w przeciwnym razie ktoś to zweryfikuje ..
Reply
#16
Miły wyje! Ale wciąż możemy zmienić ustawienia w hacku, prawda? PA
Reply
#17
ŁADNY WYJAZD JOBOWY, nadążaj za dobrą robotą
Reply
#18
Cześć, wracam do domu ... Zmieniłem moją wiadomość powyżej, aby zobaczyć, kto pomógł i jakie funkcje są i czego I co mogę powiedzieć ... Kocham was, ale nie w gejowskiej lol.
Reply
#19
Wyjdź, proszę, podaj plik Readme, jeśli masz czas, ponieważ po prostu ściągam, wyodrębniam i próbuję uruchomić, i powtarzam takie rzeczy jak "evilhack" i coś, co nie odpowiada lub coś takiego, ponieważ nie mam tam innego pliku .dll, możesz pisać kroki w szczegółach? thx alot man!
Reply
#20
musisz pobrać d3d8.dll z c: / windows / system32 i umieścić go w folderze hacków i zmienić jego nazwę na d8d3.dll, a następnie uruchomić hack, nie miałem czasu, aby umieścić w tym pliku readme, ponieważ musiałem odejść, gdy ładowałem hack do mojego komputera ... krzyczałem na zbyt długo, aby dostać się do samochodu ... Ale pomyślałem, że możesz uzyskać readme z wersji 3.2, ma tę samą metodę instalacji. Przepraszam za to...
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)