Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PB Pomoc asap plz !!
Za każdym razem, gdy dołączam do nowego serwera PB Kick mówi mi coś o "Niepowodzenia w komunikowaniu". Potem coś o .EXE?! Czy ktoś może mi pomóc z tym ... Jestem uruchomiony na Vista, jeśli to pomaga: S. Twoje zdrowie
Reply
Jeśli spojrzysz na menedżera zadań, powinieneś zobaczyć proces o nazwie PnkBstrA.exe, a jeśli nie, przejdź do "C: \ WINDOWS \ system32 \" i kliknij dwukrotnie PnkBstrA.exe. i powinien naprawić twój problem. Następnie powinieneś dołączyć do pustego serwera i poinformować nas, co się stanie. _______________ cordobez
Reply
przejdź do narzędzi administracyjnych w panelu sterowania, następnie usługi włączają PnkBstrA.exe i B, jeśli już ich nie ma.
Reply
Próbowałem obu rozwiązań, ale myślę, że nie ma prawdziwego problemu ... TAM nie istnieje .. więc myślę, że zamierzam ponownie zainstalować grę i to mam nadzieję naprawić. wszelkie nowe opcje, proszę, pozwól mi nie. Twoje zdrowie
Reply
spróbuj ponownie zainstalować całe oprogramowanie klienta pb
Reply
Ponowna instalacja nie działała, a ponowna instalacja PB nie działała. Czy robię coś źle: S? więcej pomysłu? Im poprawione 2 najnowsze, to działało przedtem, ale to po prostu dosent wanna play teraz: S
Reply
musisz START, RUN, a następnie wpisz Services.msc Teraz sprawdź, czy kliknięcia PnkbstrA i PnkbstrB są ustawione na AUTOMATYCZNE. Następnie uruchom ponownie i spróbuj ponownie. Jeśli nie, istnieje wiele poprawek na stronie AAO i Tracker. Większość osób, które wyłączyły te usługi i jeśli nie uruchamiają się, nie będzie działać i zostaniesz wyrzucony.
Reply
musisz ponownie zainstalować usługi. Wyślę ci link przez pm, ponieważ żadne linki AC nie są dozwolone.
Reply
Dzięki chłopaki, teraz wszystko działa dobrze. Martwiłem się, że nie będę mógł grać!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)