Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ukrywanie adresu IP
jest ich tak czy inaczej możesz ukryć lub zmienić statyczny adres IP? nie jest to dla mnie jego przyjaciel i zawsze jest połączony z powodu tego samego statycznego adresu IP   Wiem, że możesz używać serwerów proxy, ale nigdy ich nie używałeś i nie wiesz, czy to zadziała, czy nawet zwiększy opóźnienie w grze   każda pomoc została oceniona
Reply
spróbuj odczepić modem przez kilka minut i zmień komputer Mac w trybie offline, a następnie połącz się ponownie i miej nadzieję, że masz nowy adres IP; jeśli to dosnt praca, będziesz musiał zapytać swojego dostawcę, czy mogą zmienić IP. last but not least można używać serwerów proxy, ale trudno będzie znaleźć szybki serwer proxy z niskim pingiem. tak czy inaczej, jeśli użyjesz wyszukiwania, znajdziesz więcej informacji o tych metodach (w szczególności pytanie "Jak mogę zmienić mój ip")
Reply
Zacytować: Originally Posted by smoke.hes spróbuj odczepić modem przez kilka minut i zmień komputer Mac w trybie offline, a następnie połącz się ponownie i miej nadzieję, że masz nowy adres IP; jeśli to dosnt praca, będziesz musiał zapytać swojego dostawcę, czy mogą zmienić IP. last but not least można używać serwerów proxy, ale trudno będzie znaleźć szybki serwer proxy z niskim pingiem. tak czy inaczej, jeśli użyjesz wyszukiwania, znajdziesz więcej informacji o tych metodach (w szczególności pytanie "Jak mogę zmienić mój ip") dzięki, ale problem polega na tym, że jest statyczny ip nie dynamiczny, więc robienie nie spowoduje zmiany adresu IP, mimo że mogą zadzwonić do swojego usługodawcy internetowego i poprosić o zmianę, dzięki m8
Reply
Cześć kolego, Jordo2 jest tutaj, aby cię uratować! : P Jest oprogramowaniem o nazwie Hide IP Platinum. Zaloguj się do MSN, a ja to wyślę
Reply
Pozdrawiam m8, że to ci pomogło, twoja gwiazda, nie mogę zrezygnować z REP na minutę, ponieważ trzeba dać innym ludziom REP, ale kiedy będę na nich głośno, POWIEDZ TY dla twojej wielkiej pomocy
Reply
Dzisiaj jestem w dobrym nastroju, więc uważam, że powinienem cię ostrzec, jeśli planujesz zrobić coś głupiego, gdy jesteś na serwerze proxy w nadziei, że cię nie zobaczymy ... pomyśl, ponieważ proxy są praktycznie bezużyteczne, jeśli chodzi o ukrywanie twojego aktywności: bąbelki: Nie będziesz w stanie używać go w grze, nawet przy dobrym pingowaniu nadal będziesz bardzo spieprzony.
Reply
Zacytować: Originally Posted by HockeyBuster Dzisiaj jestem w dobrym nastroju, więc uważam, że powinienem cię ostrzec, jeśli planujesz zrobić coś głupiego, gdy jesteś na serwerze proxy w nadziei, że cię nie zobaczymy ... pomyśl, ponieważ proxy są praktycznie bezużyteczne, jeśli chodzi o ukrywanie twojego aktywności: bąbelki: Nie będziesz w stanie używać go w grze, nawet przy dobrym pingowaniu nadal będziesz bardzo spieprzony. nie dla mnie nie, był w kontakcie ze swoim ISP i powiedziano mu, że ma DYNAMIC ip, ale wszystkie jego konta mają to samo IP nawet po ponownym uruchomieniu modemu, jestem pewien, że możemy znaleźć sposób na sortowanie IP, więc wypuszcza go, pamiętam, używając wcześniejszego wydania ipconfig i ipconfig / renew
Reply
Zacytować: Jest oprogramowaniem o nazwie Hide IP Platinum. jak myślisz, co robi ten prog? jest to prosty menedżer proxy, chyba SOCKS4 / 5 .. Zacytować: dzięki, ale problem polega na tym, że jest to statyczny ip, nie dynamiczny, więc robienie tego nie zmienia IP może, ale ISP potrzebuje "autoryzacji", za każdym razem, gdy się połączysz, otrzymasz ten sam adres IP, ponieważ IPS wie, kim jesteś. Domyślam się, że większość dostawców po prostu przypisuje IP w oparciu o dane logowania, ale wiem, że istnieją również dostawcy, którzy używają MAC komputera / routera, aby przypisać adres IP do użytkownika. więc jeśli masz szczęście to wystarczy, jeśli po prostu zmienisz MAC i ponownie się połączysz ..
Reply
dzięki dymu poprosi go o zmianę MAC, a potem spróbuj,
Reply
ukryj ip soft nie zmieniając adresu IP. zmienia twoje ip tylko wtedy, gdy łączysz się przez przeglądarkę
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)