Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Publiczna wersja beta Glugbot Extreme Edition
Pobierz: przewiń w dół do załącznika !!     Publiczny beta-Reader Glugbot Extreme Edition       Kod:    _____ _ _ _ __ \ | PUBLICZNE | | BETA | | | | \ / | _ _ __ _ | | __ ___ | | _ | | __ | | | | | / _` "_ \ / _ \ | __ | | | _ \ \ | | _ | | (_ | | | _) | (_) | | _ \ ____ / _ | \ __, _ | \ __, | _. __ / \ ___ / \ __ | __ / | Autor: Gluggie | ___ / Extreme Edition     Próbowałem zrobić najlepszy bot kiedykolwiek, bez żadnych błędów. Aby upewnić się, że nie ma żadnych błędów, proszę o przetestowanie go, zanim wydam ostateczną wersję. Proszę zgłaszać błędy na   Fora MPC!   Ale zanim zaczniesz narzekać na pewne rzeczy, rób to upewnij się, że czytasz cały plik Readme!     Zamknięcie transmisji. - Gluggie         INSTALACJA   Instalacja Glugbota jest bardzo łatwa. Nie potrzebujesz Universal Shield. Więc wyłącz Universal Shield !!    Otwórz publiczną wersję beta programu Glugbot Extreme Edition    Kliknij Przeglądaj, jeśli ścieżka jest niepoprawna    Wybierz opcje, które chcesz    Kliknij Rozpocznij armię amerykańską, gdy będzie migać!   Glugbot będzie teraz automatycznie ładować i ukrywać się.   Jeśli chcesz również Devmode, idź na konsolę, gdy America's Army jest uruchomiony i wchodzi: przywołuje Glugbot.Devmode.           BERŁO   Po załadowaniu Glugbot pojawi się menu. Nie możesz nawigować menu, dopóki nie dołączysz do serwera! Użyj klawiszy strzałek, aby nawigować, lub użyj myszy. Jeśli ukryłeś menu, włącz je ponownie, naciskając   Strzałka w prawo na klawiaturze.   Jeśli nie wiesz, co robi opcja menu, spójrz na Centrum pomocy. To da ci natychmiastową informację o twojej aktualnej opcji menu.             SPY CENTER     Centrum Szpiega składa się z 4 kamer: jedna kamera może się poruszać   Jedna kamera, która podąży za największym zagrożeniem dla ciebie   Jedna kamera, która będzie wyglądać od kamery w ruchu do największego zagrożenia   Jedna kamera, która będzie wyglądać od kamery w ruchu do samej ziemi   Usłyszysz również dźwięk ostrzegawczy, gdy w pobliżu będzie coś do jedzenia. Może to być: AdminDetection   Krwawienie do śmierci   Własne 203   Friendly / Enemy 203   Lethal Grenade Zamknij   Wróg widoczny   Jeśli nie ma bezpośredniego zagrożenia, kamera będzie twoim widokiem z tyłu.   Możesz przenieść kamerę ruchomą za pomocą następujących przycisków:   Strona główna / Koniec: do przodu / do tyłu   Usuń / PageDown: lewo / prawo   Insert / PageUp: góra / dół   Numpad *: Fire 203 At Camera         UWAGI     Lista funkcji jest zbyt duża, by ją tu wymienić. Wszystkie funkcje Dołączono Glugbot 7.2 oraz wiele innych, które są widoczne w innych wydania, a także o wiele więcej, których nikt jeszcze nie widział.     Proszę was wszystkich o umieszczenie tagu [GLB] w waszym imieniu, używając tego polecenia   GName <nazwa>. Pojawi się specjalny na ESP, Radar i StatsScreen innych użytkowników Glugbota.   Glugbot jest zoptymalizowany dla rozdzielczości 1024x768 i wyższych, ale nie będziesz napotkasz jakiekolwiek problemy z używaniem 800x600.   Użyj ToggleItem <menunum> <itemnum & gt, aby powiązać opcję menu z kluczem. Polecenie konsoli, które odpowiada pozycji menu, jest również wyświetlane na ekranie pomocy.         KOMENDY KONSOLOWE   Możesz użyć tych poleceń, otwierając konsolę i wprowadzając je lub przez powiązanie ich z kluczem.   zet (devmode)   SayStatus - wyświetli dane o stanie zdrowia itp. Wszystkim   AllShotByMe - podróbki, że wszyscy są zastrzeleni przez ciebie   SayJoined <name> - podróbki, które <name> dołączyło do serwera   SayLeft <name> - podróbki, które <name> opuścił serwer   CleanSay <msg> - mówi <msg> bez niczego - nawet twoje imię - z przodu   DoTraining - trenuje twoje konto; również w menu   GetAmmo - daje 255 rund / 203; również w menu   ToggleItem <menu> <nr> - przełącza pozycję w menu   PickupHack - podnosi broń blisko (AR i RPK pierwszy); również w menu   DoorHack - otwiera pobliskie drzwi; również w menu   FraggerSay <msg> - powiedz z [Fragger] przed twoim imieniem   PBSay <msg> - Klient PunkBuster: <msg>   uName <newname> - zmień imię i nazwisko   ColorName <newname> <color> - zmień nazwę na kolor, wybierz z: czerwony, zielony, niebieski, pomarańczowy, gej, purpurowy, czarny, biały, szary, żółty   FakeBan <nazwa> - podróbki, których <imię> zostało zbanowane   FakeKick <name> - podróbki, z których kopnięto <imię>   SomeOneSay <nazwa> <msg> - podróbki, które <nazwa> mówi <msg>   AllSay <msg> - podróbki, że _everyone_ (LOL!) Mówi <msg>   GlugName / GName <newname> - zmienia twoje imię i umieszcza w nim [GLB], aby inni zobaczy Cię jako użytkownika Glugbota na ESP   L33tSay / LeetSay <msg> - l33tify <msg>   GlugSay / GSay <msg> - Powiedz <msg> z [Glugbot] i losowymi kolorami   OwnageSay - Powiedz <msg> z [0wn @ 9 â,¬] i wieloma kolorami   GamerSay - Powiedz <msg> za pomocą [Gamer] i kolorów   USASay - Powiedz <msg> z [USA] i amerykańskimi kolorami   HackerSay - Powiedz <msg> z [Hacker]   PunkSay - Powiedz <msg> bez niczego przed twoim imieniem   AdminSay - Powiedz <msg> podczas udawania swojego administratora   Colorsay0 - Colorsay9 <msg> [/ I] - Powiedz <msg> w różnych kolorach   CreateSkit / JoinSkit / LeaveSkit
Reply
Whoa .... Jestem w kredytach. i dlaczego mam etykiety klanu Jedi Academy?
Reply
Wielka Bot Thx za zwolnienie tego człowieka I Thx za kredyty Greetz
Reply
Zacytować: Originally Posted by Starman Whoa .... Jestem w kredytach. i dlaczego mam etykiety klanu Jedi Academy? ROFLCOPTER, nawet jeśli jest uwzględniony w kredytach, wciąż musi narzekać na coś. Fajnie wydaje się, że chciał wypróbować różne boty. edytuj: i humm, dlaczego nie podłączasz go i pozwalasz skanom skanować to jak bezwartościowe ...
Reply
Niezły facet od wydania W00t 2 miejsce na liście kredytów
Reply
fajne wydanie m8 i mógłbym spróbować. ciekawy, co zrobiłeś z funkcji lasera
Reply
Zacytować: Napisał Gluggie Przyznaje się, że jest w nim pakowacz. I usuwa niektóre pliki dla przycisku Odinstaluj Glugbot. Myślę, że to podejrzenie. Ale jego czysty mogę cię zapewnić. Jeśli mi nie ufasz, nie pobieraj Nah man, nie wątpię w ciebie, a to nie ma nic wspólnego z zaufaniem, to po prostu widzieliśmy, że tak często zdarza się przed i przez "zaufanych członków" ... raz zatwierdzona chora wypróbuje to na pewno.
Reply
Grałem przez około 30 minut, a następnie gra się zawiesiła ... ... może po prostu mój system, ale może pomoże ci on w bocie. Zbuduj AmericasArmy_Build_ [2004-06-01_02.01.01] System operacyjny: Windows XP 5.1 (kompilacja: 2600) Procesor: Autentyczny procesor AMD PentiumPro @ 1810 MHz z 511 MB pamięci RAM Wideo: RADEON 9500 PRO / 9700 (6512) Ogólny błąd ochrony! Historia: UObject :: ProcessEvent <- (InteractionMaster Package.InteractionMaster, Function Engine.InteractionMaster.Process_Tick) <- UInteractionMaster :: MasterProcessTick <- TickLevel <- UGameEngine :: Tick <- Poziom pamięci podręcznej broni <- UpdateWorld <- MainLoop <- FMallocWindows :: Bezpłatne <- FMallocWindows :: Realloc <- 796D7241 0 FArray <- FArray :: Realloc <- 0 * 2 <- FMallocWindows :: Za darmo
Reply
Czy każdy moderator może zatwierdzić mój załącznik?
Reply
Prześlij go na Speed Drug
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)