Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pobierz FPS z okna H1Z1
Chcę wiedzieć, czy istnieje przesunięcie, aby uzyskać FPS dla mojego zewnętrznego lub potrzebuję specjalnej funkcji i jaką funkcję to ^ ^
Reply
Zacytować: Napisał Zuqaa Chcę wiedzieć, czy istnieje przesunięcie, aby uzyskać FPS dla mojego zewnętrznego lub potrzebuję specjalnej funkcji i jaką funkcję to ^ ^ Możesz spróbować tego przy hackerze zewnętrznym -> (Wyświetlanie framerate) lub ta klasa -> (https:
Reply
Zacytować: Originally Posted by uNitx Możesz spróbować tego przy hackerze zewnętrznym -> (Wyświetlanie framerate) lub ta klasa -> (https://www.unknowncheats.me/forum/1820664-post9.html) Ohh czy próbujesz uzyskać FPS z gry? Chcę FPS H1Z1 nie nakładki FPS ^ ^
Reply
Zacytować: Napisał Zuqaa Chcę FPS H1Z1 nie nakładki FPS ^ ^ Jedynym sposobem na uzyskanie tego jest odczytanie przesunięcia FPS, musisz go znaleźć
Reply
Zacytować: Originally Posted by Ph4nton Jedynym sposobem na uzyskanie tego jest odczytanie przesunięcia FPS, musisz go znaleźć Nie, nie, nie, stwórz własną bibliotekę DLL i wstrzyknij do gry procesowej, pobierz FPS, stwórz FPS do FPS na zewnętrzny program.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Ph4nton Jedynym sposobem na uzyskanie tego jest odczytanie przesunięcia FPS, musisz go znaleźć znalazłem to Ten obraz został przeskalowany. Kliknij ten pasek, aby wyświetlić pełny obraz. Oryginalny obraz ma rozmiar 780 x 77. ale nie mogę się zrekompensować, ponieważ dostaję to ..
Reply
Zacytować: Originally Posted by uNitx Nie, nie, nie, stwórz własną bibliotekę DLL i wstrzyknij do gry procesowej, pobierz FPS, stwórz FPS do FPS na zewnętrzny program. Łatwiej jest stworzyć wewnętrzną hahaha Zacytować: Napisał Zuqaa ale nie mogę się zrekompensować, ponieważ dostaję to .. poczekaj, aż IDA załaduje się całkowicie
Reply
Zacytować: Originally Posted by Ph4nton Łatwiej jest stworzyć wewnętrzną hahaha poczekaj, aż IDA załaduje się całkowicie ale ... czekam 1 godzinę i to samo xDD jak możesz sprawdzić wątek na ekranie?
Reply
Zacytować: Napisał Zuqaa ale ... czekam 1 godzinę i to samo xDD jak możesz sprawdzić wątek na ekranie? masz rację funkcji tego pakietu, spróbuj znaleźć fps za pomocą Cheat Engine
Reply
Zacytować: Originally Posted by Ph4nton masz rację funkcji tego pakietu, spróbuj znaleźć fps za pomocą Cheat Engine zrobić podpis na szukanie fps?)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)