Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kłopoty z hackami AA
hej, jestem nowy tutaj, dostaję te hacki. jest jednak tylko jeden problem. kiedy próbuję je uruchomić, mój ekran AA pozostaje czarny. czy ktoś wie, jak mogę to naprawić? dzięki!
Reply
Możliwe ustawienia tekstury. O nie! Bzdury! Patrz, przycisk wyszukiwania! Kto wie, co może zrobić! Czy może uwolnić wszystkie cuda świata, lub po prostu znaleźć odpowiedź na twoje pytanie? Niestety, jest coś więcej. Co to za nić nazywa się stikkiem, kto wie, co oni robią. Może, tylko może, twoja odpowiedź jest rozwiązana ...
Reply
Upewnij się, że wszystkie szczegóły tekstur są ustawione na normalne, jak powiedział Eleethal, a także upewnij się, że używasz najnowszych sterowników do karty graficznej.
Reply
Odpowiem na twoje pytanie, ponieważ nikt inny nie będzie. To zależy od hacka, którego próbujesz użyć ... ale oto kilka rzeczy, które powinieneś najpierw wypróbować. - Upewnij się, że masz najnowsze pliki DirectX (myślę, że 9.0c) - Spróbuj zaktualizować Microsoft .NET Framework (1.1 lub 2.0)
Reply
Tak, mój przyjaciel też miał z tym problemy, czy na ekranie pojawiają się czarne paski? Zapytam go, czy kiedykolwiek to naprawił, wiem, że miał minimalną kartę graficzną do gry AA. Jaką masz kartę rozmiaru?
Reply
dc-clown ... twój awatar robi ze mnie horneya
Reply
Zacytować: Originally Posted by = HI = _hOt_ {sh * t} dc-clown ... twój awatar robi ze mnie horneya ok, a następnie ... W każdym razie, może to być twoje ustawienia, jak powiedział elethal. Musiałem ustawić moje na normalne, by używać hacków, więc powodzenia.
Reply
Mam ten sam problem, czy ktoś może pomóc
Reply
Tak ... Zaktualizuj sterowniki kart wideo. To powinno pomóc (d3d8.dll = wideo? D00h ^^)
Reply
Pytanie n00b: czy mogę to zrobić .............
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)