Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odzyskiwanie S1ngleplayer Sn1per04
Udało mi się oszukiwać jednego gracza, który zawiera:   * nieśmiertelny * spustoszenie jest jednostką ukrytą * Ma broń obelisku * Pistolet hav oneshot kill (wtórny) * strzał z laserowym hav obelsik (wtórny) * spustoszenie wskakuje trochę wyżej * nieskończona amunicja we wszystkich broniach   To tylko gra dla jednego gracza w trybie wieloosobowym.     POBIERANIE
Reply
Nie ma sensu robić z Havoca jednostki ukrytej, ponieważ boty mogą widzieć w ukryciu, ale fajnie jest mieć ukrycia dla piekła. Możesz dać Havocowi więcej broni, a może nawet zrobić tak, żebyś nie musiał ponownie ładować obiliska, żebyś mógł ruszyć z miejsca i zabić dwadzieścia botów, zlikwidować sześć czołgów i zniszczyć dwa budynki (potrzebujesz odpowiedniego ustawienia głowicy do wysadzenia w powietrze) za kilka sekund = D. W każdym razie fajny mod.
Reply
Ok .... Po pierwsze, nie dam ci dobrego kolegi z pracy, ponieważ ja i warlenny wypuściliśmy Havoc Reborn Mod dla jednego gracza. Miał 3x zawartość, którą robi pojedynczy odtwarzacz MOD. Niestety, została usunięta w jednej z aktualizacji UC. Jest także Golden God Mod wydany przez Golden Gun w renegadezone. Twój MOD nie należy do żadnego z naszych MOD. Nie próbuję być downer, ale to już zostało zrobione. Nie powinieneś otrzymywać żadnego, jeśli w ogóle, jakiegokolwiek kredytu za to.
Reply
Gi Joe 2256 ma rację, oprócz tego, że mają system załączników. Prześlij tutaj swój kod, aby sprawdzić, czy jego wirus jest wolny.
Reply
Sądzę, Gijo, że MOGĘ mieć oryginalny plik złotego modu na moim komputerze lub na płycie CD, czy chcesz, żebym przesłał go na unknowncheats.com (czy mogę go oczywiście znaleźć)? Upewnię się, że umieszczę złotego boga jako autora.
Reply
Dobrze dobrze, niech lepiej i da mu lepszą broń I tak dalej. Ale to był jeden z moich pierwszych
Reply
Jest to uważane za oszustwo, głównie w grach online dla wielu graczy. Tutaj jest kilka rzeczy dla jednego gracza. Nie obciążam twojego wysiłku. Za to dam ci kredyt. Ale w przypadku twojego projektu zostało to zrobione wiele razy, więc nie należy się kredyt. Nie, nie wysyłaj tutaj modu boga golenów. Ja ludzie tak bardzo chcą, żeby to dostali. Jest tam od bardzo dawna. Niemożliwe jest zrobienie czegoś dla Renegade, czego jeszcze nie zrobiono.
Reply
Bez linków do pobierania witryn dla hacków mamy bazę danych załączników. UŻYJ TEGO.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Sn1per04 Dobrze dobrze, niech lepiej i da mu lepszą broń I tak dalej. Ale to był jeden z moich pierwszych Dobra, to był jego pierwszy hack; tak, może nie jest tak dobrze, ale mogę zagwarantować, że na pierwszym, który zrobiłeś, nie był najlepszy. Potrzeba trochę czasu, aby się uczyć, i domyślam się, że jeśli jesteśmy tak szorstcy, mówiąc mu, że jest do bani, a nie dając mu trochę gratulacji, że nie będzie przebywać na forum długo. Sn1per04, ćwicz dalej, ale będziesz lepiej, ale jak powiedzieli powyżej, oszukujemy online, więc postaraj się wymyślić coś, czego nie mieliśmy online i jestem pewny, że zostanie doceniony.
Reply
: bigsmile: ok
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)