Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy byłoby możliwe...
Byłoby możliwe stworzenie jakiegoś hacka lub skryptu, który pozwala po prostu strzelać z broni w trybie wieloosobowym i celować w nią w dowolnym promieniu i strzelać do nich, ale bez konieczności patrzenia na nie. Więc po prostu stoisz w miejscu i strzelasz, a ty zabijasz w tym samym czasie.   Czynnik zabawy z gry zostanie w zasadzie zlikwidowany ... ale zastanawiałem się, czy to możliwe.   Pomysły?   Dlaczego to może działać? Dlaczego to nie działa?   Pomocny będzie każdy wgląd.
Reply
tak zwany wambot ta funkcja nazywa się aimbot
Reply
Nie ... aimbot, musisz patrzeć na tę osobę. Chodzi mi o to, że mogę nacisnąć przycisk ognia za pomocą smg ... i uderzyć kogoś po drugiej stronie mapy.
Reply
Przede wszystkim nie musisz patrzeć na osobę z wambotem, nie potrzebujesz ich nawet na ekranie ... i to, co mówisz, nie jest możliwe bez tego, że celujesz w osobę, ponieważ pociski nie mogą się zmienić. potrzebujesz bezpośredniej ścieżki, aby mógł podróżować, w którym to przypadku musiałbyś móc je zobaczyć
Reply
możesz użyć sztuczki backshoot, która ma związek z trzecią osobą i prawdopodobnie z marnotrawstwem
Reply
Zacytować: Napisał Sam_Farha Byłoby możliwe stworzenie jakiegoś hacka lub skryptu, który pozwala po prostu strzelać z broni w trybie wieloosobowym i celować w nią w dowolnym promieniu i strzelać do nich, ale bez konieczności patrzenia na nie. Więc po prostu stoisz w miejscu i strzelasz, a ty zabijasz w tym samym czasie. Czynnik zabawy z gry zostanie w zasadzie zlikwidowany ... ale zastanawiałem się, czy to możliwe. Pomysły? Dlaczego to może działać? Dlaczego to nie działa? Pomocny będzie każdy wgląd. hehehe ten facet jest albo a) noobletem, który chce zacząć oszukiwać, albo b) określa, dlaczego ppl utrzymuje posiadanie swojej dupsko. Aby odpowiedzieć na twoje pytanie, Sam_Farha, mam cheat do tej gry [prywatna kompilacja, nie wiem, czy została ona wydana lub nie], która pozwala ci po prostu chodzić i bot zabije ppl wszędzie! Ale, mylicie się, ponieważ bot będzie wymagał od ciebie zmierzenia się z celem, jeśli tylko będzie to ułamek milisekundy, aby zapewnić trafienie. Właśnie dlatego zobaczysz ppl z nieludzkim odruchem lol .... w każdym razie, by odpowiedzieć na twoje Q ... tak, i nie ...
Reply
^ ^^ tak, co powiedział
Reply
Myślałem, że ropucha to pisklę ... no cóż ... anywayz ...... uhh .... jeśli masz odpowiednie wektory dla wambota, możesz to zrobić ... ale musisz miłego komputera .... a jeśli nie, musisz czasami wyglądać dłużej ..... dużo zależy od ur fps ...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)