Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
najlepszy hack?
hm ... ostatnio grałem i oszukiwałem aao 1.2 .... więc jakie są najlepsze hacki w tej chwili i gdzie mogę je zdobyć?
Reply
Dam ci wyjaśnienie, które jest (o ile wiem) corrcect: 1) Istnieje program oszukańcza o nazwie Punkbuster, który wykrywa włamania ... 2) Evilhack jest dobrym narzędziem do użycia, nie robi już egzcyklatury, ale jego kod źródłowy jest używany przez innych do tworzenia prywatnych buildów lub do tworzenia nowych publicznych hacków. Publiczne hacki są wykrywane po pewnym czasie, ale prywatny hack pozostanie niewykryty, o ile pozostanie prywatny 3) Ten techno-dudes (nie może powiedzieć, że jego nazwisko tutaj) zrobił własny hack na podstawie EH, ale to zostało wykryte
Reply
to jest najlepszy nowy hack, nie pozwól pb uzyskać tego Edytuj "{Badtoy} załącznik usunięty TMG nie jest tutaj dozwolone.
Reply
Zacytować: Originally Posted by happy27 to jest najlepszy nowy hack, nie pozwól pb uzyskać tego dlaczego miałbyś nawet opublikować tutaj to gówno, bo wiemy, że zawiera wirusa. nie pobieraj tego, dopóki nie zostanie zatwierdzony, i sprawdź, jaka wersja termitu jest niewykryta. Nie mów, przynieś tu znowu tmg crap.
Reply
Zacytować: Originally Posted by Tangent01 dlaczego miałbyś nawet opublikować tutaj to gówno, bo wiemy, że zawiera wirusa. nie pobieraj tego, dopóki nie zostanie zatwierdzony, i sprawdź, jaka wersja termitu jest niewykryta. Nie mów, przynieś tu znowu tmg crap. Styczna ma rację ... nie przynoś im tutaj nazwisk
Reply
Zacytować: to jest najlepszy nowy hack, nie pozwól pb uzyskać tego Tak, dobrze Happy27 ... to jest?! ... hehehe Myślę, że zapomniałeś swojego posterunku: http:
Reply
Pomogłoby, gdyby sprawdzili link, zanim cię podpalili. wtedy mogli zobaczyć, że to tylko żart
Reply
Zacytować: Napisał Reb0rn Pomogłoby, gdyby sprawdzili link, zanim cię podpalili. wtedy mogli zobaczyć, że to tylko żart nawet nie zamierzałem się tym przejmować i to kliknąć. był link do domniemanego hacka, który nie został zatwierdzony, i podobno był to TMG. Nie sądzę, że teraz jest czas na bycie jokinem z tego rodzaju rzeczami
Reply
Zacytować: Originally Posted by happy27 to jest najlepszy nowy hack, nie pozwól pb uzyskać tego Edytuj "{Badtoy} załącznik usunięty TMG nie jest tutaj dozwolone. YEAH, TO JEST GŁUPIEC JOKE I BARDZO MISS LIDING LINK ............ BY BYŁO ŚMIESZNE JEŚLI BYŁO KIEDYKOLWIEK DZIEŃ FOLU ALE NIE JEST ......... TAK, NIE ŚMIESZNE .... DUDUJ SWOJEJ CHWILI, ABY POTRZEBUJESZ NIEZŁYNEGO REPREZENTU, JEŻELI NIE ZOSTANIE WYŁĄCZONY
Reply
Zacytować: Originally Posted by Tangent01 dlaczego miałbyś nawet opublikować tutaj to gówno, bo wiemy, że zawiera wirusa. nie pobieraj tego, dopóki nie zostanie zatwierdzony, i sprawdź, jaka wersja termitu jest niewykryta. Nie mów, przynieś tu znowu tmg crap. szczęśliwy, że zmodernizowałem celbota lol
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)