Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
renguard byebyepass (pytanie na ten temat)
Ive starał się wykonać pęknięcie renguard dziś i został zbanowany z MC Mam nadzieję, że zadziała po ponownym zainstalowaniu
Reply
mc? przepraszam, że to jest ???
Reply
Zmieniłem tytuł twojego postu, aby zapobiec nieporozumieniom dotyczącym nowego pęknięcia ... i d00d nie ma działającego publicznego RG, który pękł w Internecie w tej chwili (przynajmniej nie, że wiem) ten na TURCS jest stary, który napisałem na UC ... o statusie, który mówi, że STAŁO JASNE W CZERWONYM TAKIM LUDZIE ZROZUMIAŁE NATURĄ JEST SUMA NEGATYWNA. i przez mc prawdopodobnie oznacza Maca ... i żeby się unbanned (nie rozumiem dlaczego, P tylko czekać na mojego zmodyfikowanego klienta RG, który nie wymaga nawet oryginalnego klienta RG i auto dostaje un unbanned) po prostu zmień swoje renegat
Reply
a jeśli odinstalujesz RG, to nie działa .... jest to zakaz seryjny i jeśli dobrze przeczytasz wątek ... powinieneś przeczytać, że dostaniesz ten zakaz
Reply
Jeśli powoduje Zakazy, powinieneś usunąć go ze swojej strony. Lub przynajmniej Umieść jak migający baner lol .. = P
Reply
Nie lol ... nie jestem w stanie ciągnąć wszystkiego i mówi jasno: Status: Naprawiono i jego naprawdę dobrzy ludzie zostają zbanowani przez RG: \ jego gówno ... nigdy nie powinieneś go używać, staraj się ominąć to, ponieważ anty cheat przesyła iligalną wersję RG anywayz, która jest w stanie uzyskać cokolwiek z twojego komputera i wysłać go na Maca, Blazer, Crimson, ...
Reply
Używam rengaurd. Kiedy oszukuję, odinstalowuję to, gdy nie oszukuję, instaluję go ponownie. Niebezpiecznie mówisz? Nie. Mam znacznie starszą wersję rengaurd, która w połowie nie działa. Nadal jednak przechodzi jako rengaurd. Po prostu nigdy nie aktualizuję.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)