Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastanawiałem się, czy istnieje fałszywy rengaurd lub kody, które mogą ominąć to
Szukałem fałszywego rengaurd, który może sprawić, że wydaje się, jakbyś go miał, ale naprawdę nie. Chciałem też, żeby ktoś wysłał mi e-maile z kodami, które mogą ominąć rengaurd.   Wielkie dzięki!
Reply
nie, lol nie ma "fałszywego renguarda". Osobiście znalazłem sposób, aby obejść się w renguard, wszystko, czego potrzebujesz, to mieć renguard. to, co robisz, to zacząć odrabiać straty, a renguard będzie się wściekać. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Start, aby w końcu wpuścić cię w stan renegata, a gdy przejdziesz do serwera, zobaczysz, że masz renguard, prosty
Reply
Nie mogę tego przerazić tak jak mówisz ??
Reply
idk, pracował dla mnie
Reply
hmmmm. Próbowałem i to nie działało, jesteś pewien?
Reply
może miałem starszą wersję renguard ... idk, to działało dla mnie, każdy kawałek tego
Reply
ok, kiedy jest kod źródłowy Rengaya ..... Byłbym zadowolony.
Reply
czy jest jakiś sposób na uzyskanie starszej wersji? na przykład, czy po ponownym pobraniu pojawi się nowa wersja, czy nie?
Reply
well..irengaurd ussy wziąć lil czasu, aby znaleźć hacks..to whent to jest Renegade zanim to znajdzie CLICK RENEGADE .... ale kiedy dołączasz do serwera..rengaurd jest w trybie offline..its gay..lol. ... może jeśli ... zrobisz 10471295 plików, a na ostatnim pliku wpisz kody i połącz je wszystkie z folderem danych ... rengaurd zajmie dużo czasu, aby go znaleźć .. i może będzie fvck up i nie znaleźć to?? idk
Reply
Zacytować: Oryginalnie wysłane przez digi715 well..irengaurd ussy wziąć lil czasu, aby znaleźć hacks..to whent to jest Renegade zanim to znajdzie CLICK RENEGADE .... ale kiedy dołączasz do serwera..rengaurd jest w trybie offline..its gay..lol. ... może jeśli ... zrobisz 10471295 plików, a na ostatnim pliku wpisz kody i połącz je wszystkie z folderem danych ... rengaurd zajmie dużo czasu, aby go znaleźć .. i może będzie fvck up i nie znaleźć to?? idk OMFG !, U MASZ! NIGDY O TYM NIE MYŚLAŁEM... mam fałszywą maszynę do plików ... tworzy pliki o dowolnym rozmiarze, a ja mam kopiarkę z auto-kopią, która może kopiować pliki z lokalizacji, do 100 razy na raz ... To jest czysty geniusz ... chodź spróbuj, po prostu spraw, aby wszystkie imiona zaczynały się na "a" lol Andif itdont działa, mogę tylko powiedzieć, że to kolejny głupi pomysł ... OK tutaj jest 1000 plików (999 acctually), więc po prostu umieść w folderze danych, a zobaczymy ... ja havnt próbowałem jeszcze więc będę mieć nadzieję, że to działa ... LOL, TO ZBYT RENGAY 6 SECONDS LONGER !!!! LMFAO
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)