Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dokonywanie oszustwa
#11
Mam edytor poziomów i samouczek do linku, który ktoś napisał powyżej, ale tak czy inaczej, głównym celem było wzięcie starego pliku z obiektami, który miałbym lubić, i po prostu edytować go tam, gdzie jest włączone ukrywanie, więc jeśli ktoś zna samouczek, który pokaże Ci, jak otwierać i edytować stare pliki obiektów oraz jak zmienić efekt ukrycia, który byłby słodki ... przy okazji plik obiektów jest pod tym westwood hacks jego plik obiektów renegata # 7, który tylko zadaje dodatkowe obrażenia na twój alternatywny ogień, chcę tylko dodać do niego ukradkiem, to będzie słodkie
Reply
#12
chory stwórz nowy tutorial tommoz, weekend, idź już teraz ... sopost tommoz ...
Reply
#13
Nie być szkodnikiem czy czymkolwiek innym, ale jak zrobić kliknięcie prawym przyciskiem myszy i kliknięcie lewym przyciskiem myszy?
Reply
#14
co? po co to edytować? jakie zmiany wprowadzisz?
Reply
#15
lub powiedz mi i chory to ...
Reply
#16
Xeon, czego nie możesz zrobić?
Reply
#17
errrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Nie jestem pewien ... prawdopodobnie kilka rzeczy.
Reply
#18
Zacytować: Originally Posted by XeonTeam Nie jestem pewien ... prawdopodobnie kilka rzeczy. ty możesz zrobić WSZYSTKO EDYCJA: Chcę pistoletu (pistoletu lub C4, które wybierzesz), który strzela jeden naprawdę naprawdę potężny agt \ Pt \ nething, 1 strzał zabójca i alternatywny (prawy klik) są pociski szukające ciepła, które nie zabijają, ale zabić cokolwiek innego z 1 strzałem Przykład: Jeśli kliknięcie lewym przyciskiem to PT zabójca (im zgadywanie) 1000000.000, to kliknięcie prawym przyciskiem spowoduje przegrzanie z 10000.000 obrażeń (ale nie będzie miało pkt. pt.) i będzie mieć amunicję regulatora, ale nie będzie go marnował (np.
Reply
#19
lol, dzięki za komplement, ale nie zasłużenie ... hmm szukanie ciepła, ok gotowe! Ale jeszcze nie publikuję ...
Reply
#20
y? Xeon dlaczego?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)