Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
0x90, możesz podać mi kod źródłowy RGH
Hej,     Czy możesz 0x90 dać mi kod źródłowy RGH, więc zmodyfikuję go do gry ApAthBeyond, coz ApAthBeyond nie ma różnicy w grze renegata, nic nie zmienię i powiem, że zrobiłeś to, po prostu chcę Dobrego Cheatu Dla ApathBeyond.   Dzięki
Reply
Zacytować: Originally Posted by suprat Hej, Czy możesz 0x90 dać mi kod źródłowy RGH, więc zmodyfikuję go do gry ApAthBeyond, coz ApAthBeyond nie ma różnicy w grze renegata, nic nie zmienię i powiem, że zrobiłeś to, po prostu chcę Dobrego Cheatu Dla ApathBeyond. Dzięki Jak się modfiy, ale nie zmienia Lol Następnie stwórz własny
Reply
Miałem na myś lenie o zmianie, że nie zmienię nazwy, i nie zmienię niczego poza tym, że sprawić, że uruchomi się z Renalert.exe.
Reply
ok przede wszystkim: przepraszam za tak późno. Byłem na wakacjach, a potem "unknowncheats.com" już nie działało dla mnie i zajęło to wiele dni, aby dowiedzieć się, co się dzieje! : P po drugie: proszę, nie rób "prywatnych" wątków, aby zapytać kogoś o takie osobiste rzeczy. tam jest funkcja PM! trzeci i ostatni: nie, nie chcę nikomu podawać prawdziwego źródła RGH, przepraszam! wątek zamknięty! 0x90
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)