Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najnowsza wersja Wam
Czy ktoś może przesłać najnowszą wersję Wambot? Nadal używam wersji 2.1 i słyszałem, że dostępna jest nowsza wersja; jednak jak dotąd nie udało mi się go zlokalizować. Czy ktoś go ma i czy mogą mi powiedzieć, czy jest wyraźnie lepszy niż 2.1?
Reply
Nic nie słyszałem ... może powinieneś sprawdzić swoje źródła. Jestem pewien, że krispy może wkrótce potwierdzić te informacje.
Reply
Mam to, ssie dupę. Automatyczne strzelanie i celowanie nie działają. A czasami zajmuje trochę czasu, aby go załadować exe w folderze Mohaa. http://www.mpcdownloads.com/ Kliknij przycisk pobierania menedżera cheat i wambot 2.2 będzie na nim razem z ładunkiem innych hacków, na liście aktualizowanej co tydzień.
Reply
tak 2.2 jest testem beta i nie jest ukończony, ale został właśnie wydany, aby dać ludziom posmak tego, co robi, i aby uzyskać informacje zwrotne na temat błędów, tak jak teraz 2.1 jest nadal najlepszy
Reply
tak krispy ma rację, nowe funkcje wydają się być w porządku, daje ci opcję lasera, a to, co się dzieje, ujawnia, gdzie dana osoba patrzy na obecny czas, używając wiązki laserowej z jej głowy ... to jest laser, który pokazuje swoje FOV, jeśli możesz, również lusterko wsteczne jest trochę fajne: P
Reply
Tak, lubię lusterko wsteczne ... ale z jakiegoś powodu mój głupi kompas jest na drodze
Reply
Możesz zabić kompas, nie pamiętam jak. Może również wyjąć całą twoją ... A jeśli najnowszy to tylko wersja beta, myślę, że będę trzymać się tego, który mam. Dzięki za informacje.
Reply
Myślę, że jest taka opcja w menu gier, aby zabić kompas tak samo, jak można było usunąć celownik, stąd powstał mod IronSight. Jeśli nie mam wyraźnego, czystego HUDa pk3, który sprawi, że pojawi się za lustrem
Reply
dzięki norma ... tylko czeka na zatwierdzenie: -
Reply
np. jeśli nie jest to, co szukasz tylko PM mnie lub wiadomość mnie na forach mam około 20 koncertów na moim dysku twardym pełnym hack i rzeczy lol: P więc il przebijać je wszystkie i zobaczyć, czy tam już mogę post dla problemu
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)