Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14
#1
Wystarczy głosować, a my zobaczymy odpowiedź modów
Reply
#2
Podsekcja może.
Reply
#3
Dlaczego nie ? Nie będę prosić o więcej
Reply
#4
Sekcja zostanie utworzona tylko wtedy, gdy będzie na nią wystarczający popyt. Nie widzę wielu wątków ani aktywności na ten temat z wyjątkiem kilku. Możesz zacząć tworzyć zawartość i być może po chwili pojawi się podsekcja dla tej gry
Reply
#5
przynajmniej możesz zatrzymać ten wątek? *Proszę*
Reply
#6
Zacytować: Originally Posted by medmed przynajmniej możesz zatrzymać ten wątek? *Proszę* W porządku. Odzwierciedla to popyt na to (jeśli taki istnieje).
Reply
#7
jeśli w sekcji jest wystarczające zainteresowanie (nie w oparciu o ankietę, ale w oparciu o dyskusje
Reply
#8
Zacytować: Originally Posted by learn_more jeśli w sekcji jest wystarczające zainteresowanie (nie w oparciu o ankietę, ale w oparciu o dyskusje / wydania), utworzymy dla niej sekcję (pod). zgodził się ..
Reply
#9
Zacytować: Originally Posted by laklakbangi Zacytować: Originally Posted by learn_more jeśli w sekcji jest wystarczające zainteresowanie (nie w oparciu o ankietę, ale w oparciu o dyskusje / wydania), utworzymy dla niej sekcję (pod). zgodził się .. haha, lm musisz najpierw zapytać Laklaka, czy pozwala ci otworzyć sekcję
Reply
#10
jeśli zostanie utworzona sekcja, będzie ona dostępna na "cmentarzu" w krótkim czasie, po prostu mówiąc. tak, ma popyt, ale za mało imo.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)